Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jelasnica kod nisa
#81
Ako taj covek postoji onda ostava moze da se odradi jer nije bas na vidnom mestu bar ne bi trebalo da bude
Odgovori
#82
neznam samo odakle vam to da je samo jos jedna ostava ostala,barem u zadnjih sedam osam godina su nadjene pet ostava slucajno nadjenih.prijateljski savet manite se tih prepisa i zapisa slaba vajda od toga.ostava sigurno ima dosta koje nemaju nikakav opis i zapis.
Odgovori
#83
kikito ja sam hteo da izbegnem da napisem bilo sta na ovaj komentar ali posto si ti nadovezacu se i ja.........neka samo citaju one papirice i nek traze ovcarske znakove,neznanje je najveca ljudska bolest....
Odgovori
#84
Vidim da je komentar  na moj racun, kada bi stavio sta se po opisima sve trazi po Jelasnicu i koji znaci su BILI sada ih nema jer ima i takvih koji sve lome. Na forumu se vrte samo prepiske i do pola nedorecene stvari, na forumu imam dosta dobrih prijatelja i oni znaju o cemu se radi nikog nevredjam i svakom zelim uspeh.....pozdrav
Odgovori
#85
I ja se slazem da ima neodradjenih mesta u jelasnici, vecina zaista prati prepiske koje veze nemaju, ima neke male istine koja je po ko zna koji izvitoperena, oni koji idu na izlete tamo uvek mogu da nadju nesto novo ako znaju da vide a ne samo da glrdaju onaj kome je namenjeno ovo prepoznace se. brankoV nisi ti u pitanju. Pozdrav svima koji su pa ajmo da tako kazem fanovi ovog prelepog mesta.
Odgovori
#86
dobronameran savet za sve forumase,nemojte ljubi da trosite dragoceno vreme na opise ,prepise i ostale gluposti od toga nema vajde. Wink
Odgovori
#87
DRUZE KINTA DRAGOCENO VREME JE ZA ONE KOJI SE NE BAVE NASIM GLUPOSTIMA. ASTO SE TICE OPISA I PREPISA TO JE PRAVA STVAR.IXVINI AKO TIJE CUKUN DEDA OSTAVIO NEKI PLAN UREDU JE TO ALI I ON JE NA PAPIRU.IMALO JE NA KOZI I KUPOVALO SE U TURSKOJ LAZNI PLAN ZA 1000 MARAKA.NEKI SU NASELI,A TI PITAJ OD KAD SE PISALO NA PERGAMET,DEBLJI PAPIR  I OSTALI VRSTE DOTICNIH.IMADOSTA SKOLOVANIH LJUDI I NA FORUMU IZVINI ODOSEMI OVCE U KOMSISKU DETELINU.ODO DA IH VRATIM A TIODI TRAZI PO NEKI PREPIS PA SA SRECOM.
Odgovori
#88
ripaljkaje u zasticenoj zoni nkom nebih preporucio bilo sta da radi tu , znakovi su polomljeni preostava uzeta  odavo a prave pare su mnogo dubje to je javna tajna  to moze samo drzava da odradi i niko vise ,na tom mestu se danas testiraju mnogi laseri jer ozbiljni zlatari  tvrde da nije odradjeno cak je cuveni bionik promasio ripaljku narvno svi laseri kroz vazduh koji rade nemogu da registruju nista dublje narocito ispod stena , ripaljka je puna zamki sto znaju mnogi ovde samo nece da govore o tome ,ili mozda i nemaju te zapise koze , probao sam da nadjem neke komentare za neka druga jaka mesta ali se upste ne pominju na sajtu sto je i razumljivo ko ima te planove sigurno nece posecivati sajtove vec terene
Odgovori
#89
Pa ovako da rezimiram, kada kazem ripaljka je odradjena mislim na kalauz oni koji se bave ovim hobijem zbaju sta je to, pecina ciji je ulaz dobro maskiran sa leve strane vodi do blaga ali zbog zasticenosti i i jako prolaznog mesta zaboavimo na ripaljku ...., osim ako neko zna drugi ulaz, ima jos neodradjenih mesta jedno je takodje na vidnom mestu, e ono sto me interesuje je covek koji zna gde je ploca sa stemovanom glavom, a sto se tice drugog kuceta koje svi slikaju pa ima i tu ponesto. Pozdrav Apisu Zmiji i Konstantinu Velikom i naravno Groti. Ja sam licno zainteresovana za Jelasnicu ali me mnogo vise interesuje Selicevica... pa kolege cujemo se srecan nam svima hajducki sastanak mozda se vidimo negde na terenu.
Odgovori
#90
Na Jelasnickom terenu ima jos mnogo ostava ali je taj teren pod strogim nadzorom .
Ja sam ih prosle godine nanjusio desetinu ali bez pipanja i uz oprez. Ako hocete verujte a ne morate , a ja vise tamo necu ici da nebi zaglavio a ko ode zelim mu srecu.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)