Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kusa Vrana,Nasuskovica,Rakita
#1
Ima li neko planove za ova mesta?
Odgovori
#2
знаш ли где је орлов камен и црвене стене изнад кусе вране?ако знаш тамо имаш неколико битних знакова и полазних тачака.триста корака на исток од црвене стене треба да има градиште а поред градиште има мочурлјиво место
Odgovori
#3
Exclamation
Odgovori
#4
Eto ja znam gde je gradište izmedju K.Vrane i Našuškovice, ima tu u blizini nekoliko močvarnih mesta, rečica koja ponire itd. Ima u gradištu i nekih znakova i recimo 9 pobivenih kamena. Šta te konkretno zanima ?
Odgovori
#5
Занима ме оно што сам питао у поруци.Орлов камен и црвене стене су на обронцима Влашке планине,а не према нашушковици,Нашушковички део ме не интересује за сада.Хвала на одговору Поздрав
Odgovori
#6
Znas li nesto za Nasuskovicu?
Odgovori
#7
Sta znas za 9 pobijena kamena?
Odgovori
#8
Procicsceno sve moje selo kusavrana,a i nasuskovica. Samo znakove trazi ovako lokaliteti ocisceni skroz.
Odgovori
#9
slike sa mesta nista bez toga ni orlovi ni vrane vam nece pomoci samo slike i to kompletne slike sa mesta dobro ocistenog, da se vide znakovi i svaki detalj na kamenu i oko kamena i iz bliza i krupan plan da se vidi okolis bez ovog nista nema posto postoje i mali znakovi na kamenu moze biti krst,trougao ili bilo jos koji drugi znak a da zbog necistog kamena ili stene ili mesta na kojem su znaci nevazno gde su uklesani te zbog ne dobro ociscenog mesta i ne dobro fotografiranja mesta jedna nula u matematici je jedna kula dok u ovom sportu jedan znak da se ne vidi u celokupnoj semi ode voz ima da lutas i po terenu i po forumu ostaces postavljanjem pitanja i slusanjem raznih komentara i opet nista zato ovo neka svakom od nas bude jasno da jos jednom napomenem bez gore navedenih tacaka nema nista poz dobro je da se forum lagano vraca zivotu jer kao sto vidim slabo nekako kao da su svi izgubili volju ovog sporta ili mozda su se sportisti jako natovarili i teraju idilican zivot mene nije dugo bilo zbog familijarnih problema preminuomi otac dugo lezao u postelju tako da nisam imao vreme gotovo za nista kamoli da sportujem sada se lagano vracam sportu i zelim svakom dobru i rodnu godina da  sto vise krumpira bude poz.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)