Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jelasnica kod nisa
#51
(22-03-2014, 07:30 PM)dragannikolic link Piše: dragi druze brankov,sv arandjel je tolko stara prica da je i vrapci znaju napamet ,za njega bar znaju svi pozdrav
srkva sv. ililja ispod kladanac u rimski dol .............
Odgovori
#52
timakuminus,i prosli put sam napisao kad udjes u crkveno dvoriste josuvek se poznaje crkva je blizu litice a dvoriste je prema severu u dnu dvorista klupa uklesana u kamen kad sednes na nju gledas u liticu icrkvu na jug a ledjima se naslanjas na kantarce
Odgovori
#53
kopaj gde je taj znak ispod njega tu je ostava bar po onome sto znam za taj znak ,nisam citao bas sve detaljno bas zato sada jesam zato kopaj tu gde je taj znak ako nije odradjeno vec...
Odgovori
#54
Kantarče je slomnjeno odavno.........
Odgovori
#55
branko ,posto vidim da te ova tema puno interesuje,pre no sto ti odgovorim moram da ti seizvinem kao i ostalim forumasima .a izvinjavam se zbog kantarceta koje ustvari nije kantarce vec terazije sa obadva tasa i zbog ove omaske se izvinjavam svima josjedamput.a taj znak nije polomnjen citav je i
danas.pozdrav
Odgovori
#56
  Kolega na prvoj stranici gde si postavio slike pa imas sliku pod imenom POTKOVICA i kada malo bolje pogledas dali ti se mozda ne cini da je sam kamen nekada bio presvucen i drugim slojem tj nekom vrstom materijala koji je samo njima bio poznat?Do tog zakljucka sam dosao po tome kada pogledas desnu stranu kamena od rupe dosta se razlikuje od leve?Molim komentar/
Odgovori
#57
DA DA RAZLIKUJE SE AKO TE ZANIMA BILO STA JAVI SE NA PP
Odgovori
#58
E tu ti je verovatno bila neka vrsta lepenke Wink
Odgovori
#59
kantar je polomnjen imalo je kantar i pored njega cijc ako znas sta znaci
Odgovori
#60
sta znaci cijc a kantarce bi trebalo da ga ima to jest terazije nisam dugo bio tamo
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)