Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako da iskopam zlato
#81
ne zelim da se neko nadje uvredjenim,niti nekog da uvredim,samo iznosim moje misljenje....Naslusao sam se prica kako su neki po pecinama ulazili pa kad uzmu ulaz se zatvori,ili pojavi se magla,pa ne mogu da izadju pa kad vrate sve je ok.terao sam ih da me vode ali svi koji su ovo pricali kazu da se plase i nece,isto tako sam se naslusao prica kako znaju da kod njih u dvorist ima ali ne smeju da ga diraju ili kopaju,cim krenu da rade desavaju se cudne stvari....ja sam veoma ozbiljan imam dobru ekipu i opremu,i hteo bih jednom da se uverim u te price i da vidim da li to zaista postoji,jer se sve do sada svodilo na price,imam rudnicku opremu pa tako da mogu izmeriti bilo koju radijaciju i za sve postoji resenje ...... DA LI CE BITI OVO JOS SAMO JEDNA PRICA????
Odgovori
#82
Imam i ja da dodam jednu pricu.Okolina ........ mesto Hajducki kladenac.Pokojni tragac sa jos jednim mestaninom koji je ziv po originalnom planu za ovaj kraj nasli su Hajducki kladenac.on je bio u Stubli-suplje drvo  bio tu jos jedan pa bara.razmere bila neka kruska iznad kuka i trece ne znam.Po prici moralo je da se radi u ponoc.Merama su utvrdili da treba da se kopa metar od kladenca da se digne ploca i ispod pare.zasto mera pitao sam se ? Verovatno da utvrde kod kog kladenca da kopaju.Meru su radili kanapom od znakova.Kada su poceli da kopaju pocela je neka cika vrika.vetar oluja drvece kao da se lomilo.jednostavno kao da cela planina pada na njih.Pobegli su i jedva kolima sisli sa tog mesta. Onaj sto imao plan od straha se .......u pantalone.Ovaj sto je ziv lezao 2 dana pod temperaturom.Za zivu glavu nece da podje samnom i da mi pokaze to mesto.Da je tacno da je taj kladenac tu potvrdio mi je i jedan musliman koji radio ovde.Usled neke bolesti iso kod odze u njegov kraj.Na pitanje gde zivi i radi on je reko odzi.Tamo je hajducki kladenac i ima pare za ceo ........... rekao mu odza i dao mu lokacije koji se potoci presecaju i gde bi trebao da bude.I sve navodi na tu pricu za to mesto.To tako stoji dan danas.Nisam ni ja neko ko ne veruje u ovu pricu i da ja  mogu to resim po svaku cenu.Pogotovo sto imam saznanja za jos jedno mesto blizu gde su se dogadjale iste slicne stvari. isto po originalu kojih na zalost danas nema kao nekada.Provereno kopali ljudi iz familije.Hteo sam i ja da proverim sve to ali nece da vodi .Koliki je to strah koji su doziveli zaista ne znam. Imena i lokacije ne pisem vise posto sam imao kritike na ovom forumu . i ne zelim da nikog tipujem.Inace napisao bih ko je od pokojnika u .... imao originale koji su ukradeni od Bugara koji tragali u ovom kraju.I kako su zavrsili kod ovog koji radio kod kladenca.Nisam ovo slusao ili citao bajku vec sam proverio sa zivim ucesnicima tih dogadjaja.Eto toliko ko veruje neka poveruje ko ne nikom nista.
Odgovori
#83
Dragi forumasi velika je ovo prica,a na kraju nema resenja i saveta iz prakse kako ocistiti zlato od:

1.Bakterija i spora,gljivica;
2.Zive i zivinih oksida;
3.Jonskog zracenja-polja;
4.Statickog elektriciteta?

Ja u trnucima kada sam opusten cesto razmisljam o zlatu kao superprovodniku pogotovo kada je u monoatomskom obliku kao prah.Tada se obicno setim i vode a i voska.Zasto niko nerazmislja o magnetnim polovima i temperaturi?Zasto se zlato prazni na odredjeni datum ili u dodiru sa covekom?Razmisljajte tik tak tik tak.....

S postovanjem,

Vudi

p.s.Postujte kurban i ako je nareceno-namenjeno.Takodje duhovna zastita je iapk negde prisutna
Odgovori
#84
Postovani g.Profesionalni Amater,

ako ste nasli onaj pravi Hajducki kladenac,onda to jeste velika stvar je je tu magaza Ali Uzuna i ima zastite duhovne prirode.Odza je znao jer verovatno i oni tragaju za Ali Uzunovom magazom u Istocnoj Srbiji.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)