Forum skriveno blago - zakopano blago
Kako da iskopam zlato - Oblik za Štampu

+- Forum skriveno blago - zakopano blago (https://www.skrivenoblago.com/forum)
+-- Forum: Zakopano blago u Sbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i Bugaskoj (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-4.html)
+--- Forum: Zakopano blago u Srbiji (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-23.html)
+---- Forum: Oglasna tabla (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-28.html)
+---- Tema: Kako da iskopam zlato (/thread-4735.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Kako da iskopam zlato - asov - 24-07-2016

Kako da iskopam zlato a da ne navucem neku nevolju?


Odg: Kako da iskopam zlato - Timpolok - 24-07-2016

Najbolje da pitaš kolegu "Gusara"  ;D koji je cirkularno pitao mnoge na fromu, pa ima izgleda da je ljubaznošću kolega verovatno dobio odgovor.  Wink 8)
A verovatno predpostavljaš zašto ti ja kao
Super moderator foruma dajem ovakvu preporuku poštovani kolega "asov"


Odg: Kako da iskopam zlato - asov - 24-07-2016

Hvala pitacu ga...Ja sam otvorio ovu temu i zatrazio pomoc ko zna neka mi odgovori u PP....


Odg: Kako da iskopam zlato - gusar - 24-07-2016

Vidim da ste me prozvali. Jesam se raspitivao i mogu reci da sam razocaran, koliko vidim ovde niko nije raspolozen da podeli svoje znanje, vec svi zavlace i samo lupaju.
A ako me pitate za misljenje o kopanju bicu ljubazan i podeliti sa clanovima.
S obzirom na procitane odgovore i uopste slusajuci neka druga iskustva mozda je najbolje pre kopanja sipati sirce i sacekati malo, pomoliti se, imati neki human i castan cilj u vezi toga za cim tragate, uz to sacekati i tih 2-3 dana, ne unositi u kucu i nemati dodir sa tim neko vreme. Cuo sam i da mnogi sipaju pepeo pa cekaju trag kako bi prineli neku zrtvu ako je to potrebno. To bi bilo to, licnog iskustva ni sam nemam pa sam se zbog toga obratio ljudima za koje sam mislio da znaju nesto, toliko od mene. Neka ti je sa srecom!


Odg: Kako da iskopam zlato - plandzija - 28-07-2016

Postovani Gusaru , ukoliko iskopate ili pronadjete blago najbolje je da uopste nemate kontakta sa njim . Pazite cak ni da udahnete prasinu koja  bi se podigla . Ja sam bio veliki skeptik u vezi toga da blago moze da bude ,,zatrovano '' jer nisam imamo neko takvo iskustvo medjutim nakon pisanja nekih kolega a narocito nakon nekih dogadjaja kojima sam i sam svedok ja sam promenio svoje misljenje . Ja verujem da je 99% zakopanog blaga potpuno bezopasno ali onaj 1% posto je ono ,, ali'' sto tragacima srecu kvari.

Ja sam vec duze vreme zaokupiran istrazivanjem na tu temu u gotovo sam siguran sta je u pitanju . Ovde na forumu mogu da kazem samo to da je svim nesrecnicima  koji su nabasali na ,,zatrovano'' blago konstantovano tesko trovanje teskim metalima . Naravno onima kojima su preziveli i kojima je na vreme uspostavljena dijagnoza posto su simpromi ovakvog trovanja individualni i nisu isti za sve pa doktorima treba i suvise vremena dok ne shvate o cemu se radi . Cak i oni koji prezive i kod kojih lecenje uspe obavezno imaju posledice . Kod mladjih ljudi to je po pravilu sterilititet i poremecaji endokrinog sistema dok stariji obicno imaju mentalne probleme . Otuda valjda i potice  praznoverje da je blago proketo .

Mislim da sam na pragu resenja . Izgleda da postoje bar tri razlicita uzroka i da samim tim postoje i tri razlicita metoda da se zlato ucini bezbednim za manipulisane. Ukoliko zelite da budete sasvim sigurni morate primeniti sva tri nacina za preciscavanje ili tacnije odstranivanje opasnih materija . Nadam se da ne postoji jos nesto sto mi je promaklo .


Odg: Kako da iskopam zlato - mladjan - 28-07-2016

Koja su ta tri načina za pročišćavanje?


Odg: Kako da iskopam zlato - gusar - 29-07-2016

Postovani Palandzija, zahvaljujem se na odgovoru.


Odg: Kako da iskopam zlato - Moravac - 02-08-2016

Kolega asov alat u ruke i kopaj bez brige,kad iskopas otvori sacekaj malopa nosi kuci.Pozdrav i sa srecom,pusti otrove i da ih je bilo vreme je ucinilo svoje.


Odg: Kako da iskopam zlato - plandzija - 03-08-2016

Moravac , uzmite zlatni nakit (lancice , prstenje , narukvice itd. ) potopite ga u zivu , operite ,obrisite i pocnite da ga nosite .I nek Vam je Bog na pomoci .
Ili  taj i takav  nakit zakopajte u zemlju pa nek ga iskopaju cukun unuci vasih cukun unuka i nek oni pocnu da ga nose . Tek ce njima trebati i Bozija ali jos vise pomoc strucnjaka za toksikologiju Vojno Medicinske Akademije . A ni oni bas nece moci nesto mnogo da pomognu .


Odg: Kako da iskopam zlato - seki80 - 03-08-2016

bravo plandzijo
pametno receno