Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
devica
#31
Sta ima tragacki narode? Radili se sto sta. Devica planina u kojoj ima nekoliko interesantnih mesta po planovima. Ovo su samo krstovi i inicijali i potpisi... :::; Treba dve devojke nose kotaricu ; hajducka vodenica u zdrelo i 7 groba;;;dugo polje kladenac i necitko pismo;;;dugo polje raskrsnica puteva i agina utrina;;;golo zablje;;;bogovo guvno;;; devojka , bunar , strari put; Pecina iznad manastira sv.Cirik;;;vir i njiva sa posejane pare;;;svracja padin i propast;; kladenac studenac i bizu voda za oci......
Odgovori
#32
SADA TEK VIDIM DA ME NEKO PITAO ZA MAGARE. OVAKO MAGARE U DEVICU TREBA DA IMA ISKOVANO LEPO I DUBOKO NA RAVNU STENU I ŠAKA ČOVEČJA NA 80 KORAKA A NE NIKAKO MAGARE KOVANO TAČKICAMA. MAGARE SE  NALAZI  KADA POĐEŠ OD CRKVE SV.ĐORĐE NA GORE PREMA VRHU POLA SATA HODA
Odgovori
#33
Ovo je magare na ravnu stenu,i nije u tackama tako se vidi zbog vode,lepo je isklesano,saka je bila ali bez palac,gde je palac bio znak???tu samo znam za manastir Sv.Jovan Glavosek,znam vodenicu u sastavci do samo zdrelo,tu je i mesto crno trnje,znam mecku i mece i blizu ambis/propast......
Odgovori
#34
.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#35
.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Odgovori
#36
/


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Odgovori
#37
druze da li si ti belom bojom bojio to magare ili je to tako? drugo saka treba da bude sa sest prsta pogledaj kada stvis saku na taj znak na 18 peda ili uzmi aparat
Odgovori
#38
Magare smo pojacali kredom da bi se vidlo bolje
Jer je vreme ucinilo svoje
Odgovori
#39
Ova saka je bila sa cetri prsta bez palac,gde je trebao da bude palac imao mali krst
Odgovori
#40
Pored magare bio je i kamen bele boje ko pola covek i na njemu je bilo uklesano CAR
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)