Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
devica
#1
sokobanja devica


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
mecja rupa,devica sokobanja
Odgovori
#3
Napokon neko iz Sokograda!!!! :
Pogledaj malo nize ne treba ti sada pecina.Kada hoses da dodjes do mecje rupe , tu ispred da li ima nekoliko kamena ali dva su poveca. e na jedan ima nesto napisano!
Znas li neki znak na Bogovo Guvno?Medja Dugopoljska, Novo Selska i Citlucka Tu ima kladenac od njega se vidi crkva u selo(mora da se vidi).
Iz Dugo Polje kada podjes za Devicu da li ima pisan kladenac? I OBAVEZNO VIDI JESI LI VIDEO NEGDE OVAJ ZNAK!
Pozdrav  Smile


Priloženih Datoteka
.pdf   ZNAK SOKOBANJA.pdf (Veličina: 23.12 KB / Preuzimanja: 166)
Odgovori
#4
      Bogovo guvno je u Devicu planinu. Tu ima jedna vrtaca i u njoj znakovi iskovani. Neki su lazni a pravi su sakriti pod zemljom.Leva saka kada legnes na stomak i pruzis desnom rukom tu su pare.Magare iskovano na kamenu bez samar i na 75 koraka magare sa samar.....
      Medja Novoselska , Citlucka i Dugopoljska tu oma izvor i kamen na njemu dve devojke nose kotaticu.....
Ajde Sokobanjci javite se imali to ili nesto drugo....
pozzzz
Odgovori
#5
Zapalo mi je za oko ovo ,,Bogovo guvno''. Znam coveka koji je na mestu identicnog imena nasao dve ostave. On spada u grupu ljudi koje ne interesuju razne mape i planovi vec je tipicni ,,fizikalac''koji svoje slobodno vreme provodi sa detektorom u rukama . Bilo je ukupno 4 turska zlatnika i to u ostavi sa talirima( tridesetak komada) dok je u drugoj ostavi bio samo ,,bakar''. Dosao je da me pita da li imam neki podatak o ovom mestu jer je sumnjao da mora da ima  i nesto vrednije . Nije bilo nikakvih znakova cak ni kamenja ako ne racunamo dva omanja kamena koji su poklapali ostave  . Ja sam se tada prvi put sreo sa ovakvim nazivom i nisam imao a i sad nemam nikakav podatak . Ovo Bogovo guvno nije na Devici .
Odgovori
#6
poz na site mnogu komentari i se macete nigde mestata gi nema a mnogu znaeme a kraj nema mnogu godini mose go barate sve e imitacije verujte pop martin ke go barate toj e vistinski mnogu cuda napravi ve stavi vo zabluda gi citam site komentari sve e kaj pop martin vistininskiot pop martin treba da gi ima znacite i se klapa so vasite komentari samo sto e razlicno zatova nema da gi najdete znaci kaj nego se grbava baba baba so ovcite sofrata so sedum sofrata so cetri srnata i lovecot so puska i kuceto mecka sto gleda vo pestera i mecka so sapata i sedumte kamejna magacinot na pop martin oraciite kako koloto igrat tuka se i sedumte groba ima uste ot mene dosta takvo koj ke najde togas ste dopri a mnogu komentari za nisto poz
Odgovori
#7
Zdravo plandjija
Neznam za to Bogovo guvno ali meni pise za ovo da je u Devicu planinu. Pa rekoh da pitam Sokobanjce imali to.
Pozzz

Odgovori
#8
poz ne se macite jasum kluc poz
Odgovori
#9
Zdravo Himovich
Sofra koju ti kazes je pokrita sa zemljom i uradjeni su drugi znaci. Pa da li mislis da neko nebi porazbijao sve znakove da se vide da nisu sakriveni.
I nisu svi planovi vezani za Martina.On nije mogao da zivi 300 godina.A grbave babe ima mnogo. Jedna sa pafte fale tri prsta da se spoje jedna sa tojagu ,jedna sa gunj ,jedna muze krave .....,
Ovo je za Devicu planinu Pozzzdrav
Odgovori
#10
gospodine baba muze kravve i u glavi nesto nosi poz gospodine
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)