Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BIONIC01 I BIONIC ALFA
#21
Citat:ma ja sam iso s jednim likom imao slicno tako kao vec bio naso ubismo se kopajuci 6 metra i nista a on ga lociro kao na 5, a posle kaze pa dobro ne mogu ja bas tacno da odredim dubinu ali tu je. i mi digli ruke eto rupcage stoi tako.
hihihiih
pa tako je kod svih tih exxxperata sa lrl-ovima,
ko god da ti kaze da ima takav magicni stroj ti mu samo obecaj pola od svega sto nadje ali mu naglasi da mora sam da kopa,
pa ces da vidis kako ce svaki od njih da ucuti i odustane od dalje akcije.

ili jos bolje ne cekaj da ti drugi nesto dokazuju, razmisli i sam,
da si ti neko ko ima takav aparat koji na nije bitno koliko metara , recimo na 5 dubine i 5 daljine,
otkriva zlato,
da li bi taj uredjaj ti prodavao po nije bitno kolikoj ceni ,
ili bi taj isti uredjaj koristio sam i drugima za tu uslugu uzimao nije bitno koliko para i na taj nacin postao milijunas u roku od par nedelja????
Odgovori
#22
I ovom radi ako vetar dune .


Priloženih Datoteka
.jpg   tragac.jpg.w180h261.jpg (Veličina: 11.28 KB / Preuzimanja: 173)
Odgovori
#23
Cudo od lokatora .
Odgovori
#24
hehe. pa to si upravu.
Odgovori
#25
To je vase pravo dali ce verujete ili ne no fakt je dali vi ste nesto nasli ili samo sebi i drugi se lazetwe ja sam hteo vam pomoci sa mog iskustva ali vi to necete ovu temu zatvaram sa lrlom i tragajte sa vasim metal detektorima ako nestyo nadzete to je samo to malo sta je ostalo plitko inaku moj zadnji plen je svinsku glavu izradzena od gips i neki drugi materijal i u nju sam nasao 5 zlatnika sa liku aleksandar makedomskog. boggg i to sa mojim locatorom....
Odgovori
#26
Citat:ovu temu zatvaram sa lrlom .

za LRL2000D si vec rekao da si nasao nesto na 16 metara
pa predpostavljam da je nesto slicno ili jos dublje nadjeno sa onim lorencom pravljenim po narudzbini.

nije valjda da nam neces obnarodovati i obecane rezultate testove nokte i bionica???
Odgovori
#27
Meni je 16metra na kolko tvoj lokator mali domet, imas kod vas vo Makedonija , Vancu BOSA koji pravi mnogo jace sarene lazi . :lol: :lol::lol: Evo tvoj zema naso cak 14 zlatnika .


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#28
Citat:Meni je 16metra na kolko tvoj lokator mali domet
16 metara dubine ,
otprilike to mu dodje visina jedne prosecne cetvorospratnice,
znas li ti koja teska mehanizacija i koliko truda za to treba, okud malo bre ...
Odgovori
#29
hahaha, Bane pa rimljani su tada zlato zakopavali duboko ..
Odgovori
#30
http://www.okmmetaldetectors.com/metal- ... hp?lang=de
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)