Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BIONIC01 I BIONIC ALFA
#11
Mislim da si pogresno nesto razumeo , ako se imalo razumes u elektroniku trebao si shvatiti da ove sprave zapravo ne rade uopste .
Odgovori
#12
Citat:bane vidim razumes se u aparate kazi mi koliko je sigurno ovo sto si ti stavio jel moze covek da se uzda u to mislim na
http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/c ... /index.dat
eto orbit ti je odgovorio isto kako bih i ja,
ali da ti docaram ako nisi jos razumeo....

ako verujes u bozic batu, deda mraza , ako verujes da decu donose rode i da postoje supermen i spajdermen,
eeee onda nema razloga da ne verujes i da ovi LRL-ovi/mineoro, lektre, raslje, viskovi, bionici i ostale gluposti/ rade savrseno :o :o:o i da postoje ljudi :lol: :lol::lol: koji sa njima mogu da nadju nesto.
upravo zbog postojanja LRL-ova i ljudi koji ih prave iprodaju danas mi vise "ne mozemo da nadjemo ni gram zlata" :mrgreen: :mrgreen::mrgreen: i svi su presli na sakupljanje markica, salveta i slicica Big Grin Big GrinBig Grin

ako stvarno nesto hoces da nadjes kupi neki klasicni metal detektor/vlf ili pi/ i imaces nalaza,
batali price o aparatima koji detektuju zlato na 16 metara dubine i 300 metara daljine, to su sve prevaranti :twisted: :twisted::twisted: koji traze naivce da im otmu pare...
Odgovori
#13
Bane dali si ti nekad cuo za lorencov model lrl ove u europe ga nemozes naci posto taj model ne se prodaja preku interneta ja sam pred neko vreme pisao kako je tezi nacin locirati zlato sa lrl ono sto ti si prikazao uopste ja ne smetam da to su apartati lrlom to su igracke pravi LRL je tezi od vise 25 kg a lorenc koriste samo americke institute i nekova cena je iznad 90000 dolara a ne igracke sto si prikazao od 500 eura sa tobom o nju se zlazem a zaq lorencom ne dam da tako zoves posto sa njim smo puno zadovolnji jer smo postigi to sto zelimo ali sa lrl ide i druga skuplja oprema da bi merenje bilo tacno samo sa lrl ne radi se nista i meni je mnogu zao sta na ovim forum distributeri teraju svoju kampanju a ne da razmenimo nasim iskustva so lrl i drugi aparati pvihy dana ce da testiram bionic01 i bionik alfa i detektor goldengate 3d pulse nokta pa ce vam pisati sali su dobre ili ne........
Odgovori
#14
@lrl200d
ne znam koji je to model lorencovog lrl-a koji kosta 90000 dolara i tezak je 25kg a nema ga u prodaji ni na njihovom sajtu,
a koji si ti isprobao i sa kojim si toliko zadovoljan.
evo sacekacu da mi ti kazes koji je tacno to model kad vec sve to znas o njemu,
/ mada mi nije jasno zasto si kupovao sve one druge aparate kad si toliko zadovoljan sa tim lorencom/...

a sacekacu da istestiras i te sve bionike i golden king pa da cujem kako je sve proslo.
usput kad vec sve to testiras poslikaj unutrasnjost tih bionika da uporedimo sa onim sto se vec moglo videti kod drugih ranije testiranih- Long Range Lokator-a.

samo mi reci jos i to da li si ti jedan od prodavaca tih aparata ili si sve to kupio za sebe.

ps. dok ne dodju rezultati testa evo sta su onomad neki drugi pricali o tim bionicima
http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?t=16186
Odgovori
#15
Bane ja nisam prodavac ja samo trazim za svoje duse mog modela lrl nema imena posto je napravjlen u labaratoriji lorenz po naracku ni smo go zeli pre tri godinama i tri meseca sam bio na obuku kako da radim praviljno sa nim i nogu raboti u upatstvama se netacni u samoj praksi na terenu se radi po drugim metodu jedam moj prijatelj se vrakja od australiju i on ce da ga doonese pa zato sam se rasprasivao ali isprobacu ga i pisacu a i slikacu ga. bog
Odgovori
#16
i sta je najvaznije koja e rabotnatra frekvencija na zlatoto kaj razlicni modeli e razlicna to je najvaznie i najbitnie za preciznost lrl
Odgovori
#17
Citat:Mislim da si pogresno nesto razumeo , ako se imalo razumes u elektroniku trebao si shvatiti da ove sprave zapravo ne rade uopste .


kako ne rade nista?, ja sam to drzao u rukama i mogu da kazem da nesta radi tj. okrece se a sta radi i sta pokazuje to je vec druga stvar.
Odgovori
#18
ma ja sam iso s jednim likom imao slicno tako kao vec bio naso ubismo se kopajuci 6 metra i nista a on ga lociro kao na 5, a posle kaze pa dobro ne mogu ja bas tacno da odredim dubinu ali tu je. i mi digli ruke eto rupcage stoi tako.
Odgovori
#19
Citat:mog modela lrl nema imena posto je napravjlen u labaratoriji lorenz po naracku ni smo go zeli pre tri godinama i tri meseca sam bio na obuku kako da radim praviljno sa nim
nije mi jasno gde si ti porucio taj lorenc kojeg nema u evropi kad je njihova maticna kuca u nemackoj
LORENZ Detecting Systems
GmbH & Co. KG
Röpkestr. 12
D-30173 Hannover / Germany...
Odgovori
#20
@El Loko
uzmi peglu i ona ce da se mrdne, uzmi kamen za kupus i on ce nesto da radi u tvojim rukama posle nekog vremena,
tako je i sa ovim spravama.
najcesce objasnjenje za pokretanje zica /raslji/ u rukama je neki pseudoefekat,
nesto sto tvoj mozak odradi nesvesno i bez tvoje kontrole/komanduje misicima sake da se pomere/.
uostalom ako ne verujes,
probaj sa rasljama /ili bilo kojim LRL-om/ da nadjes nesto za sta ne znas da je tu pa ces uvideti pravu istinu o upotrebnoj vrednosti svih tih magicnih sprava za trazenje zlata na daljinu...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)