Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nesto lepo !!!
#81
Ima ih kamara  Wink.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#82
Brate Andrej, pa tu je puno cupova i tovara vidim ja, ne moz da postignes sa kopanjem  ;D ;D ;D.
Lepa mesta, podseca me na film van Helsing, nzm zasto  Smile
Odgovori
#83
Eeeee da vidis to uzivo,a tu mi je ispred nosa.Koj zna sta je svega tu bilo.Van Helsing,Drakula,Hi Men itd  ;D Wink.
Odgovori
#84
(06-02-2013, 10:23 PM)Andrej link Piše:Eeeee da vidis to uzivo,a tu mi je ispred nosa.Koj zna sta je svega tu bilo.Van Helsing,Drakula,Hi Men itd  ;D Wink.

Stvarno je predivno, milina za setanje. Ali hi men heheh. Moj omiljeni crtani kad sam bio mali  :Smile  Smile
Odgovori
#85
Stvarno je prelepo.Voleo bih videt uzivo!
Odgovori
#86
Heheheheh,hebes Van Helsinga....meni ovo vise nekako ide na Valhalu i one tajanstvene Hitlerove viteze.Taman i ambijent i geografsko podrucje se ubise za Himlerove tajanstvene eksperimente. Jos samo da odnekud iskoci naga Lili Marlen u narucju kuratog Frankensteina.

Ovde idemo brate Andrej na ljeto. Ima da uzivam u prizorima iz horo filmova :-))

Brate,super ti je ovo mjesto. Ja i brat Bravorauch imamo samo kulturna mjesta.Najveca legenda je Lars Monsen :-)) Nordijska verzija Chaka Norisa :-)) Lars je inace moj dobar drugar.Lik za nevjerovat.Koga zanima nek ukuca samo njegovo ime na You Tube.
Odgovori
#87
(07-02-2013, 06:53 PM)Gora Romanija link Piše:Heheheheh,hebes Van Helsinga....meni ovo vise nekako ide na Valhalu i one tajanstvene Hitlerove viteze.Taman i ambijent i geografsko podrucje se ubise za Himlerove tajanstvene eksperimente. Jos samo da odnekud iskoci naga Lili Marlen u narucju kuratog Frankensteina.

Ovde idemo brate Andrej na ljeto. Ima da uzivam u prizorima iz horo filmova :-))

Brate,super ti je ovo mjesto. Ja i brat Bravorauch imamo samo kulturna mjesta.Najveca legenda je Lars Monsen :-)) Nordijska verzija Chaka Norisa :-)) Lars je inace moj dobar drugar.Lik za nevjerovat.Koga zanima nek ukuca samo njegovo ime na You Tube.

Kurati Frankenstain  ;D ;D ;D. Da, da Lars Monsen totalni kralj  Big Grin.
Odgovori
#88
Dosta sum procital od komentarite cudno i dosta se spomnuva hajducima ili legenda i mnogu znakovi i mesta se spomnuvat cudo site pisuvame znaeme eden slika ne pokasa nekoj dobar znak a ja mislam u hajduci i
mesta ili stara planina suva planina vodenici kladenci da ne spomnam po red ima mnogu ako gi pisuvam site znaci mose da vi se slosi znaci trba da gi ima site znaci vo tova mesto zporam za hajduci samo tova mose da e vistiskoto mesto samo kopcajte male koj se hajdusi i sto pravele i kolku skriele i kolku znaci napravile a nije ni edn znak ne vidov da pokase nekoj znaci sme vo zabluda ja mislam taka e i se izvinuvam mosda sum greska ali pak ke kasam nisto od niv nema na delo cudo pop martin himovic poz
Odgovori
#89
Drugar pa ti na svakoj slici vidis hajducka utvrdjenja, moguce da je i ova, sto je postavio Andrej, sa Stare planine  ;D  ???
Odgovori
#90
;D ;D ;D !!!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)