Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stolica
#1
slucajno sam naleteo na stolicu dok sam setao.....


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
namerno sam stavio rukavice da bi se bolje videla,inace stolica je izklesana u jednoj steni .....
Odgovori
#3
pa ako neko ima nesto o stolici neka se javi,pozzz
Odgovori
#4
Pozz Dzoni da li znas kome je pripadala ta stolica ili bilo sta o njoj,,evo zbog cega te pitam posto ja trazim po mojim planovima Rajkovu stolicu pa da nije to kojim slucajem rajkova stolica ??? pozz
Odgovori
#5
pozz auromajdan,stvarno neznam da li je ovo rajkova stolica,raspitacu se ovih dana pa ti javljam..... inace na nekoliko metara od stolice postije 2 rupe na steni, pretpostavljam da su povezane sa stolicom
Odgovori
#6
OdlIcno Dzoni samo jos nesto koliko su udaljene te rupe od stolice i koliko su velike jos to ako se bude uklapalo mozemo da zavrsimo po meni posao i naravno ako nije tajna na kojoj lokaciji se nalazi priblizno ovo mesto..Pozz
Odgovori
#7
rupe su na nekih 10-ak metara od stolice jedna je manja na oko pola metra od zemlje i ona je oko 5 cm siroka a druga je na istoj steni ali je ona niza od ove,znaci na 20 cm od zemlje i ona je veca oko 10 cm,razdaljina izmedju ove dve rupe je oko 1,5 metra,ako se ovo poklapa po tvom planu kazi mi sta jos da trazim,msm na znakove ili sta vec,pa sto se mene tice mozemo na teren cim se otopi sneg... ovo je okolina bele palanke,veliki pozzz
Odgovori
#8
Hm. Dzoni prijatelju izvini ja te namucio sa ovim ipak se ne uklapa,,ovako stolica i korak nazad treba da bude rupa ..jako bih voleo drage volje da se to uklapa sa mojim prepisima ali jbg sta da se radi nije to to. Ali cek imam nesto za tebe : Selo CrnoOkliste presecen kamen da li to postoji .???
Odgovori
#9
ma ok pokusali smo....selo crnokliste postoji,bio sam tamo pre par godina a za presecen kamen nisam cuo,raspitacu se...pozz
Odgovori
#10
Ok vazi Dzoni prijatelju pozSmile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)