Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trba mi pomoc
#1
da li neko ima neku mapu ili vec sta o babickoj gori ili pavlovom kladencu?
sta znace krstovi na kamenju?
Odgovori
#2
Ima dosta nas na ovom forumu koji ti mogu pomoci oko tih lokacija.Na Babickoj Gori ima ili je imalo dosta ostava, a za to postoje i opisi.Sto se tice Pavlovog kladenca,mislim da je ociscen odavno. U blizini treba da ima jos neki kladenac i crkviste ili manastiriste, sto bi bilo zanimljivo. Krstovi na kamenu su veoma cesti znaci ukoliko su stemovani i imaju razlicito znacenje zavisno od opisa, kao orjentiri,zavisno od oblika,izgleda,itd...Pozdrav!
Odgovori
#3
iz prica koje sam se naslusao,pavlov kladenac nije pronadjen.niko tacno i nije znao gde je.moji su iz obliznjeg sela.znam tu okolinu.treba mi neka mapa samo da uporedim sa onim sto znam.krstovi nisu na toj lokaciji,ja ih nisam video,ali cu mozda uskoro.to su 3 krsta urezana na 3 kamena.Hvala Molderu na odgovoru,mislio sam da niko nece ni da pogleda
Odgovori
#4
Da li ti to mislis na Babicku planinu, ili Babicko vrelo? ako nadzes slova i krstove urezane u kamenu postavi slike.
Odgovori
#5
babicka gora je preko puta suve planine.ja je tako znam.u podnoziju su sela:dragovlje,dusnik,krastavce...krstove je cale video ,mora da me vodi pa cu da ih slikam
Odgovori
#6
Citat:babicka gora je preko puta suve planine.ja je tako znam.u podnoziju su sela:dragovlje,dusnik,krastavce...krstove je cale video ,mora da me vodi pa cu da ih slikam
Ako si nasao znakove uklesane u kamen, krstove, slova, ili pistolj obavezno stavi ovde slike da bi uporedio. Big Grin Big GrinBig Grin
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)