Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li je iko ikada nasao nesto...?
#31
(17-01-2016, 10:13 PM)Timpolok link Piše: Zbog upućivanja na čiji forum treba ići

KOLEGA TIMPOLOK ... STAJALO JE LEPO SAMO MOJE IME I NIKAKAV FORUMSKI LINK NIJE BIO NAPISAN... JA JESAM MALO ..... ALI NISAM BAS TOLKO KAKO MNOGI MISLE. Ako cemo pravo i ovde je sada prekrseno MNOGO FORUMSKIH PRAVILA !!! Ali da se tenzija nebi dalje sirila odustajem od daljih komentara a imao bih svasta da napisem i da postavim na uvid pa bi ste onda imali pune ruke posla oko brisanja. Da nebi tenzija bila takva ... evo odustajem od daljnjih komentara. To sto ja cije je ime na forumu GROTAGOLD imam SVOJ FORUM to se apsolutno nikog netice a posebno ne one koji bi mi vrlo rado zabili klipove u tockove. Ja bar nisam od onih koji za dve godine napisu dva posta ... ali... rekoh .. necu dalje da kuckam. LEPO POZDRAV I HAJTE LJUDI NAPOLJE MALO DA PRAVIMO SNESKA BELICA  ;D DA NAM SE MALO GLAVE OHLADE !!!
Odgovori
#32
Чланови Скочко и Империјалац су трајно удаљени са форума. Разлози :

1. Ради се о истој особи
2. Вређање форума
3. Покушај да завади чланове са администрацијом форума
4. Ако се, некоме не свиђа садржај на форуму као и администрација, слободно може да нас заобиђе и потражи информације на неком другом месту
5. Такође цењени господин Грота може да се увери да је постојао и линк ка форуму


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#33
Pa kolega MUDRAC i ovo postavljanje IP adrese na uvid javnosi je "ZABRANJENO" ZASTO STE GA ONDA POSTAVILI ?
Po toj logici o dvojnosti profila onda krenite redom i brisite svakoga ko ima vise od jednog profila. A ako cemo bas po istini i pravdi (a nemam namere da branim nikog) forum nije nicim ukaljan niti prozvan vec VI LICNO ! Zasto je to tako neznam i NE ZELIM DA ZNAM. Ja sam vec nekoliko puta bio povod na ovom forumu za raznorazna prepucavanja pa sam komentarisao u skladu sa uvazavanjem svakoga A MENE NEMOZE I NECE NIKO DA ZAVADI SA ADMINISTRACIJOM (o kojoj mogu da imam raznorazna misljenja i to je moje pravo / jer ni svi prsti jedne ruke nisu isti kao ni svi clanovi administracije)
O bivsoj administaciji ne zelim da trosim tastauru uzalud jer je njima (CITAJ NJEMU) bilo "NAREDJENO" DA MI USKRATI STATUS SUPERMODERATORA. To sto se posle forum iznenada "poklanja" necu da komentarisem ali je vlasnik isti koji je i bio samo je administrativni pristup predat !!!    Toliko o delovima istine kad ste me vec povukli za jezik.
Odgovori
#34

Чланови Скочко и Империјалац су трајно удаљени са форума. Разлози :

1. Ради се о истој особи


postovani mudrac niste u pravu sto se tice skocka i imperijanca to su dve razlicite osobe znam i jednog i grugog,uostalom nas troje zajedno idemo na teren.mislim da ste napravili gresku sto se tice izbacivanja sa foruma
Odgovori
#35
(17-01-2016, 11:01 PM)kikito link Piše: Чланови Скочко и Империјалац су трајно удаљени са форума. Разлози :

1. Ради се о истој особи


postovani mudrac niste u pravu sto se tice skocka i imperijanca to su dve razlicite osobe znam i jednog i grugog,uostalom nas troje zajedno idemo na teren.mislim da ste napravili gresku sto se tice izbacivanja sa foruma

Kolega Kikito,
čak i ako bi se radilo o dve različite osobe
u šta vam ja zaista verujem.
Ovde je reč o logovanju sa istog računara ili istog rutera.
Pomenuti članovi su sinhronizovano a ničim izazvano otpočeli reklamnu kampanju drugog foruma (web sajta) čime su kršili pravilnik o korišćenju ovog foruma.
Pri tome kriveći administratora za vlastito nezadovoljstvo sadržajem foruma.
Pored člana 2.
Kolega Imperijalac ko god da je on uptrebom rogobatnih reči oglušio se i o član 3. Pravilnika o radu
Odgovori
#36
1. Правила форума - http://www.skrivenoblago.com/index.php/topic,439.0.html ( ИП адресе нису нигде споменуте )
2. "оvaj forum je otiso u kurac od kako je ovaj Mudrac postao administrator ...Slobodno me banujte " - ово свако може да тумачи на различит начин човек се и сам сложио са бановањем а ја сматрам да ако је форум отишао у курац да ни поменутом члану није место да буде на њему
3. теби је статус одузет због брисња дискусије са једним чланом, то знам и сам као и доста наших чланова који смо тада пратили преписку са господином, дух овог форума је био и остаће да свако може да пренесе своја сазнања, запажања, искуство и шта год хоће без цензуре и накнадног брисања (све док је то у складу са правилима форума)
4. Дуплих налога сигурно има доста али нема сврхе и разлога тражити их, ово је било баш тако очигледно и урађено са неком намером
5.Поменути чланови, који су бановани,  су врло активни на неким форумима, који су доста пута покушавале да нашкоде овом форуму, од претходне администрације су били означени на тај начин. Ко год сумља у тако нешто довољно је само да погледају њихов допринос форуму или поруке које пишу (  Smile Wink Big Grin ;D >Sad Sad :o ). Често су поруке писане са исте ИП адресе, па постоји велика вероватноћа да се ради о истој особи или о особама које заједно пишу поруке са истог рачунара.
Odgovori
#37
Mudrac ovo se sve dešava zbog tvog izmišljanja i ogovaranja po frumu,sve se zna...Dosta vas su pričali svašta o meni-Imperijancu,a sve je od tebe počelo...Mene dosta članova ovog foruma poznaju i mogu da kazu čime se bavim...A i ja nisam jedini o kome se izmišljaju razne stvari,a to sve od tebe kreće...
A skocko nema veze samnom i ne mešaj coveka,i njega dosta člana poznaju i mogu da kazu da nismo jedan covek sa dva naloga...
Pozdrav svima IMPERIJANAC
Odgovori
#38
(18-01-2016, 12:22 AM)SVISS link Piše: Mudrac ovo se sve dešava zbog tvog izmišljanja i ogovaranja po frumu,sve se zna...Dosta vas su pričali svašta o meni-Imperijancu,a sve je od tebe počelo...Mene dosta članova ovog foruma poznaju i mogu da kazu čime se bavim...A i ja nisam jedini o kome se izmišljaju razne stvari,a to sve od tebe kreće...
A skocko nema veze samnom i ne mešaj coveka,i njega dosta člana poznaju i mogu da kazu da nismo jedan covek sa dva naloga...
Pozdrav svima IMPERIJANAC

Поздрав Империјалцу,

Ја немам потреба било кога да оговарам оно што кажем иза тога и стојим. Пошто кажеш да се о теби измишљају ствари, као и о другима, сигурно имаш и неких доказа о томе. Пошто те лично не познајем као ни било кога који тебе познаје логично је да је до те размене информација дошло на форуму.  Ако је то било преко форума или порука то лако можеш да документујеш и да покажеш да ниси "најобичнији лажов ". Имаш 24х да то објавиш ако то не урадиш биће ти онемогућен приступ форуму као и свим налозима којима си приступио форуму и свим особама који су приступали форуму са твог рачунара.
Odgovori
#39
(18-01-2016, 12:22 AM)SVISS link Piše: Mudrac ovo se sve dešava zbog tvog izmišljanja i ogovaranja po frumu,sve se zna...Dosta vas su pričali svašta o meni-Imperijancu,a sve je od tebe počelo...Mene dosta članova ovog foruma poznaju i mogu da kazu čime se bavim...A i ja nisam jedini o kome se izmišljaju razne stvari,a to sve od tebe kreće...
A skocko nema veze samnom i ne mešaj coveka,i njega dosta člana poznaju i mogu da kazu da nismo jedan covek sa dva naloga...
Pozdrav svima IMPERIJANAC

Bože mili, kolega što ste otvorili toliko profila?
A sada kad ste napisali to što ste naveli normalno je da za to treba neki dokaz da imate jer ostalo je sve: pas laje a vetar nosi
Odgovori
#40
Odlično,vrati mi nalog pa da dokumentujem
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)