Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li je iko ikada nasao nesto...?
#11
Sad neka prvo on pokaze nesto pa tek onda mi nastavljamo sa pokazivanjem.  Tongue
Odgovori
#12
Evo ja se oglasavam umesto "Marsovca" ako nemas nista protiv  Smile Ako mislis na ovakve neke poluge onda si na pravom putu "istinitih nalaza" A kolega Marsovac nije vise clan na ovom forumu.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#13
Aako vec zelis da vidis "prave poluge" izvoli  Wink




Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#14
EE tako se to radi, kratko ali je..tacno !!!
Jel bilo i nekih papira ili dokumenata pored poluga koji su bili citljivi ,s obzirom u kakvom se stanju nalaze sanduci?
Odgovori
#15
Pozdrav Marsovac pa da ti odgovorim JASAM NASAO OTPRILIKE 50 kg DAL TI JE DOVOLJNO ILI HOCES DA TI POSTAVIM I SLIKE DA VIDIS TU LEPOTU i znas gde sam nosio da prodam jer nisam hteo da prodam kriminalcima i preproidavcima,pa nosio sam u............pozdrav
Odgovori
#16
bravo labtec jer ti mislis da nikoi iz policije neprati ovakve forume,nemoj da se iznenadis kad ti jednog dana nezvani gosti dodju u posetu,a ime i prezime i adresu stanovanja nacice ti dok kazes metal detektor,nevalja ti posao da se tako javno otkrivas i nemoj da nasedas na provokacije jer taj tip marsa je stvarno pao s marsa toi je dobro Apis porimetio,nemojte ljudi da ste naiuvni.......
Odgovori
#17
JBG Grota a ti sneba pa u rebra ,pa ti si GURU trebas da smiris strasti a ne da pokazes ceo sanduk nemaCkih poluga,ti si stvarno covek sa velika m... ja to nebi pokazao ni u ludilu,pogotoivo ne u ovoj zemlji.skidam ti kapu,caja
Odgovori
#18
(15-01-2016, 09:08 PM)caja link Piše: Pozdrav Marsovac pa da ti odgovorim JASAM NASAO OTPRILIKE 50 kg DAL TI JE DOVOLJNO ILI HOCES DA TI POSTAVIM I SLIKE DA VIDIS TU LEPOTU i znas gde sam nosio da prodam jer nisam hteo da prodam kriminalcima i preproidavcima,pa nosio sam u............pozdrav

PONOVO PIŠEŠ DA BI UVEĆAVAO BROJ POSTOVA!
PIŠEŠ BEZ SMISAONOG DOPRINOSA FORUMSKOJ ZAJEDNICI.
Obraćaš se nekome ko nije član foruma, a kao odgovor na pitanje koje je pređašnji član napisao pre gotovo ČETRI godine.
Tog člana u jednom drugom postu prozivaš, a da isti nije u mogućnosti da ti odgovor, taj vid iskazivanja nije po bontonu forumskog pisanja!
I ZATO TE OPET OPOMINJEM NEĆE SE TOLERISATI, POSTOVE BEZ SMISLA ADMINISTRACIJA ĆE BRISATI.
Odgovori
#19
bravo kolega timpolok,ako si mu reko pa zar u ovom moru informacija gde saznanja i saradnja samo prste on naso da komentarise neke pra postove.......cajko,cajko...
Odgovori
#20
;D
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)