Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makaze i slovo k
#1
Ovako imam plan javno ne delim turski je plan. Pitanje je u okolini Pirota pored jednog kladenca ima polozen crven kamen na kamenu treba da se nalaze makaza i slovo k kontra okrenuto pa ako neko zna nesta neka se javi,pozdrav ekipo.
Odgovori
#2
kolega izvini jer ti je taj plan dao,ili prodao neki bugarin ili ti ga je neko kao prepisanog dao ali isti taj dobio ili kupio od nekog bugarina ja se izvinjavam nemoj me pogresno svatiti samo me zanima jer takvih planova samo turska ima i ako si sa nekim ambasadorom u jakim drustvenim relacijama pa nekako da dodjes do takve mape sta je i to nemoguca misija jer ambasador nije mala stvar poz
Odgovori
#3
Ako si za saradnju javi se dosao sam do mesta!
Odgovori
#4
minelab98 ako se meni obracas pisi jer ne svatam kome se obracas u ovom slucaju,ja sam ti daleko ako se meni obracas u tom slucaju ja ti mogu pomoci samo ako na mestu gde se nalazis da napravis neke fotke i postavis ih ovde da vidim kakve znakove ima na tom terenu i tako da ti pomognem ali doci tamo gde si ti ne mogu jer sam iz Makedonije i imam samo 2 dana slobodnog vremena jer radim tako da ne mogu da se udaljavam,poz

minelab 98 izvini ali kome se to obracas sa ako si za saradnju javise dosao sam do mesta?poz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)