Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O tajnim trezorima
#51
(21-11-2015, 10:45 AM)Vudi Alen Piše: Postovani g.Golub77,

postoji jedan Crni Jerusalim koji je sada lociran u Bugarskoj pored Vidina koji je nekada bio Srpski grad.Ali za mali Jerusalim neznam,medjutim kako spominjete XII moguce je da je to zadnji trezor koji je zatvoren u vreme Brankovica.Ako ste zainteresovani da diskutujemo na tu temu javite se na moj mejl ili posaljite vas na pp.

S postovanjem,

Vudi Alen
Mali Jerusalim je drugi naziv za Pirot...
(26-11-2015, 05:22 PM)Shema Piše: Jedan od tih trezora je na raskercu tri reke koje se spajaju sa dva puta u blizin i cemer i sruseno rimsko kale .....
Odgovori
#52
(21-11-2015, 10:45 AM)Vudi Alen Piše: Postovani g.Golub77,

postoji jedan Crni Jerusalim koji je sada lociran u Bugarskoj pored Vidina koji je nekada bio Srpski grad.Ali za mali Jerusalim neznam,medjutim kako spominjete XII moguce je da je to zadnji trezor koji je zatvoren u vreme Brankovica.Ako ste zainteresovani da diskutujemo na tu temu javite se na moj mejl ili posaljite vas na pp. https://atelierrebul.hr/shop/category/mi...svijece-24

S postovanjem,

Vudi Alen

Zvuči jako intrigantno! Razgovor o istorijskim mestima poput Crnog Jerusalima i trezora iz vremena Brankovića sigurno bi bio veoma zanimljiv.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)