Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare varalice u novom ruhu - forum kakootkriti.com ili forum zakopanoblago.com
#21
Na Milanovom forumu on je gazda,ko mu protivreči najgori je,ismejavaju ga i na kraju brišu.
To je forum poslušnika a Milan je kadija,pomažu mu Bane i još neki ološ.
Ne verujete.
Gde su mu Bojko poštar,Apis,Teča,Dragan,Buda da ne nabrajam ljude.
Ljudi koji su mu uzdigli,vodili i u svemu pomogli na forumu,toliko hvaljeni i poštovani.
Verovatno više nisu potrebni,iskorišćeni pa ispušili,proglašeni za lopove,neznalice,izbrisani.
Verovali Milanu ekspertu za sve,pogotovu za zlato i planove u stvari velikom prevarantu.
Ni u rođeno selo ne sme da se pojavi.
Expert za Koču Anđelkovića,video neki deo plana kod bivšeg tasta Ljube pa se i s njim posvađao jer ovaj ne da više da se gleda.
#22
Dok god zadušne babe, na zadušni dan leleču iz "dobre namere", ne može tu biti tragačke sreće.
Dok god se budemo bavili raznim srodnim forumima, nema mesta bilo kom napretku u našem kako volimo da kažemo "sportu".
I umesto da jedni drugima čestitamo praznik koji je nastupao i da nam postupci i reči budu dostojni, umesto toga prozivanje i pozivanje na bojkot ovog ili onog.
Pa dobro eto bio Mitrov danak i nek vam je srećam rastanak.
Ko skim ne može i ne treba, niko nikokog ne može prisiliti ali ne vidim razlog da se ovakve stvari ovde pišu jer među ljudski odnosi na nekom drugom sajtu, forumu ili portalu nisu tema našeg foruma ma koliko nam srodna bila tematika.
Takođe sve što sam rekao u mom pređašnjem nekom početnom postu kolega Gremlinu može se potpuno reći i kolegi koji sad ovde piskara o tuđim porodičnim i ostalim socijalnim korelacijama.

Toliko od mene kao moderatora.

Ovo sve je već dovoljno ružno i bude li diskusija ružnija zaključaću temu.
#23
Sve dok se neko i nešto krije,brani i gde ima dima mora da je bilo i vatre a sve dok se neko ne opeče neće se trgnuti.
#24
Timpolok
Ako si moderator ovog foruma a član onog drugog imam za tebe par pitanja.
Ko tebi daje za pravo da nas nazivaš zadušnim babama
Ko si ti da komentarišeš dali mi piskaramo ili pišemo.
Odakle ti to da ja pominjem nečiju  porodicu. -bivši tast,to nije porodica pogotovu ako je bivši.

I jedan prijateljski savet za tebe Timpolok:
Ne sedi na dve stolice,mani se ljubavi sa dotičnim,osvetiće ti se to.
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)