Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare varalice u novom ruhu - forum kakootkriti.com ili forum zakopanoblago.com
#1
Dobro vece dobri ljudi!

Hocu da podelim iskustvo moje druzine o jednom sajtu nalik ovome i slican ostalima. Ovde nije rec o nepoverenju ali bi posetioci trebalo da znaju.

Davne 2007 godine kada smo bili u punoj snazi i spremni da idemo za sakrivenim blagom i na mesec ako zatreba. Imali smo opremu, detektore, oruzje, orudje za kopanje, vozila, para jedino nismo imali pravih pisanija. U to vreme je internet bio u povoju i pretazivanjem smo nasli sajt kakootkriti.com sa nekim opisima i sa odlicnim uvodom. Listajuci sadrzaj nasli smo odeljak gde je moglo da se kupe zbirke opisa za istocnu srbiju, ako me secanje dobro sluyi 4 knjige su bile u pitanju cena za zbirku opisa uopste nisu bile male.Od njih smo preko telefona dobili uveravanja da je sve to orginal, da mu je to ostavio deda koji je dobio od njegovod dede a on od KAPETANA KOCE. Mi tako zeleni sakupimo para za dve zbirke, stupimo u kontakt sa njima narucimo platimo preuzmemo i bacimo se u akciju.

5 narednih godina smo tumarali vrletima nase lepe zemlje ali ne nadjosmo ama bas nista, na terenu smo se sretali sa drugim tragacima i normalno razgovarali i razmenjivali informacije. Poslle nekoliko godina u Pirotu smo se sreli sa jednim starim tragacem koji nam je odmah rekao da se ti opisi lazni i da ih neki bugarin iz sofije pravi i salje u srbiju. Nama je to bilo toliko cudno da smo tog coveka ubedjivali da nije tako, dok nam se on smejao i na kraju rekao -- ja vam rekoh i vi kako ocete --. Posle nekog vremena upoznali smo jednog coveka iz nisa koji nam je odmah rekao da je vidjao te opise i da su kupljene preko sajta kakootkriti.com i da su lazni. E tada smo vec posumljali i pitali kako to zna. On nam je rekao da to prodaju neki ljudi iz Bora, da je jednog od njih ostavila zena da je on skrenuo sa zivcima i da nije bas uracunljiv i da ima pricu da mu je Kapetan Koca bio daleki rodjak i da on poseduje celu njegovu zbirku.

Kada smo se povratili od soka i ukapirali da smo prevareni, pokusali smo da kontaktiramo one koji su nam te zbirke i prodali ali nismo uspeli da ih nadjemo sajt je bio ugasen a brojevi telefona nisu vise bili u funkciji a mi smo ostali kratkih rukava pet godina tragajuci po rasznim bespucima. Da smo tada mogli da nadjemo te prevarante ko zna sta bi bilo a sada vise nije ni bitno bilo pa proslo.

E sada zasto sam sve ovo napisao!

Pre nekoliko godina pojavilo se nekoliko foruma i sajtova o zakopanom blagu, najvise paznje su privukli skriveno i zakopano blago. Kada se pojavio sajt zakopano blago odmah nakon ovog odmah sam primetio da je uvod, raspored na sajtu, anketa i nacin pisanja isti kao i kod sajta kakootkriti.com sto me je odmah navelo da se registrujem i pratim nebi li mogao da saznam da li je isti vlasnik u pitanju. Posle kraceg vremena citajuci ovde i tamo pojavio se vlasnik foruma, gle cuda iz okoline bora, a jos bitnije i to je cesto promovisao kocu i njegovu krainu. Znaci ubedjen sam da se radi o istim ljudima koji su me nekada prevarili i  zato sam zeleo da ovo podelim sa vama kako ne bi prosli kao mi!

Kako je izgledao nekada sajt kakootkriti.com mozete videti na sledecem linku https://web.archive.org/web/200708200837...kriti.com/
#2
pa sta reci? ima ih i na ovom forumu,sama proslost i iskustvo ti kaze ko su i kako raditi sa njima.nisu samo vlasi takvi,ima takvih ljudi svuda.samo da se docepaju mesta,lokacije,znaka..jbg..u se i u svoje kljuse.pozdrav.
#3
(07-02-2019, 10:09 PM)coky75 link Piše: pa sta reci? ima ih i na ovom forumu,sama proslost i iskustvo ti kaze ko su i kako raditi sa njima.nisu samo vlasi takvi,ima takvih ljudi svuda.samo da se docepaju mesta,lokacije,znaka..jbg..u se i u svoje kljuse.pozdrav.
Nije lepo vređati ljude na nacionalnoj osnovi,pogotovu ne Vlahe.
Ovu a i okolne države ne uništiše Vlasi već mnogi drugi,neću da nabrajam znate vi to lepo i sami a to što se krade iz Istočne Srbije i što je neko lopov,lažov,prevarant a živi,radi u toj sredini (BORU) uopšte ne mora da znači da je on Vlah.
Konkretno u Boru odavno postoji izreka "Vlasi pokradoše sve i odneše u ... "
#4
(07-02-2019, 07:54 PM)Gremlin link Piše: Dobro vece dobri ljudi!

Hocu da podelim iskustvo moje druzine o jednom sajtu nalik ovome i slican ostalima. Ovde nije rec o nepoverenju ali bi posetioci trebalo da znaju.

Davne 2007 godine kada smo bili u punoj snazi i spremni da idemo za sakrivenim blagom i na mesec ako zatreba. Imali smo opremu, detektore, oruzje, orudje za kopanje, vozila, para jedino nismo imali pravih pisanija. U to vreme je internet bio u povoju i pretazivanjem smo nasli sajt kakootkriti.com sa nekim opisima i sa odlicnim uvodom. Listajuci sadrzaj nasli smo odeljak gde je moglo da se kupe zbirke opisa za istocnu srbiju, ako me secanje dobro sluyi 4 knjige su bile u pitanju cena za zbirku opisa uopste nisu bile male.Od njih smo preko telefona dobili uveravanja da je sve to orginal, da mu je to ostavio deda koji je dobio od njegovod dede a on od KAPETANA KOCE. Mi tako zeleni sakupimo para za dve zbirke, stupimo u kontakt sa njima narucimo platimo preuzmemo i bacimo se u akciju.

5 narednih godina smo tumarali vrletima nase lepe zemlje ali ne nadjosmo ama bas nista, na terenu smo se sretali sa drugim tragacima i normalno razgovarali i razmenjivali informacije. Poslle nekoliko godina u Pirotu smo se sreli sa jednim starim tragacem koji nam je odmah rekao da se ti opisi lazni i da ih neki bugarin iz sofije pravi i salje u srbiju. Nama je to bilo toliko cudno da smo tog coveka ubedjivali da nije tako, dok nam se on smejao i na kraju rekao -- ja vam rekoh i vi kako ocete --. Posle nekog vremena upoznali smo jednog coveka iz nisa koji nam je odmah rekao da je vidjao te opise i da su kupljene preko sajta kakootkriti.com i da su lazni. E tada smo vec posumljali i pitali kako to zna. On nam je rekao da to prodaju neki ljudi iz Bora, da je jednog od njih ostavila zena da je on skrenuo sa zivcima i da nije bas uracunljiv i da ima pricu da mu je Kapetan Koca bio daleki rodjak i da on poseduje celu njegovu zbirku.

Kada smo se povratili od soka i ukapirali da smo prevareni, pokusali smo da kontaktiramo one koji su nam te zbirke i prodali ali nismo uspeli da ih nadjemo sajt je bio ugasen a brojevi telefona nisu vise bili u funkciji a mi smo ostali kratkih rukava pet godina tragajuci po rasznim bespucima. Da smo tada mogli da nadjemo te prevarante ko zna sta bi bilo a sada vise nije ni bitno bilo pa proslo.

E sada zasto sam sve ovo napisao!

Pre nekoliko godina pojavilo se nekoliko foruma i sajtova o zakopanom blagu, najvise paznje su privukli skriveno i zakopano blago. Kada se pojavio sajt zakopano blago odmah nakon ovog odmah sam primetio da je uvod, raspored na sajtu, anketa i nacin pisanja isti kao i kod sajta kakootkriti.com sto me je odmah navelo da se registrujem i pratim nebi li mogao da saznam da li je isti vlasnik u pitanju. Posle kraceg vremena citajuci ovde i tamo pojavio se vlasnik foruma, gle cuda iz okoline bora, a jos bitnije i to je cesto promovisao kocu i njegovu krainu. Znaci ubedjen sam da se radi o istim ljudima koji su me nekada prevarili i  zato sam zeleo da ovo podelim sa vama kako ne bi prosli kao mi!

Kako je izgledao nekada sajt kakootkriti.com mozete videti na sledecem linku https://web.archive.org/web/200708200837...kriti.com/

Poštovani Gremline,
bez da ulazimu u diskusiju o tačnosti ili ne tačnosti vaših tvrdnji, moram da primetim da veoma značajan deo vaše forumske aktivnosti posle 4 godine predanog rada ovde, zapravo ne pripada hobiju, već tračevima posvećenim administraciji: sajta Čuvari... .com a sada širite vašu trač partiju sa nizom spekulacija ekskluzivno posle 7 godina postojanja tog foruma i na zakopano... .com
Jako zanimljivo da svoje problematike uvek ovde istresate a ne na sajtovima i forumima na čije osnivače, modertore ili administratore imate primedbe.
Najlakše pljuvati komšiju sa terase a preko zida.
Mogu samo reći da treba da se zapitate koliki kredibilitet vaše reči mogu imati kad iznosite posle niza godina vaše lično mišljenje u formi "dobronamernog" upozorenja da je neko ovakav ili onakav čovek ili da se na ovom ili onom sajtu vrše takve i te radnje.
Blagovremeno zar ne?
E pa koliko blagovremeno toliko i verodostojno.
Koliko blagovremeno toliko i dobronamerno.

Kao Super moderator ovog foruma dajem vam savet da vaše postove usmerite na teme foruma i ne narušavate dalje ugled skrivenogblaga.com na kome nećemo dozvoliti ovakve insinuacije, klevete kolega i sl.
Nećemo dozvoliti da zbog takvog ponašanja koje vi promovišete od vašeg učlanjenja budemo u sukobu sa forumima sa kojima delimo kako tematiku a tako i dobar deo članstva.
#5
(07-02-2019, 10:09 PM)coky75 link Piše: nisu samo vlasi takvi,ima takvih ljudi svuda.samo da se docepaju mesta,lokacije,znaka..

Uvaženi kolega Coky75
Iz gornjeg navoda se uočava vaše javno podrazumevanje negativnih karakternih osobina Vlaške narodnosti.
Čime pravite prekršaj pravilnika foruma iz tačke 4
Stoga vas opominjem strogo da se uzdržite negativnih ocena u javnom govoru o bilo kom narodu ili nacionalnoj manjini.
#6
ma sve ok..nisam imao nameru da vredjam na nacionalnoj osnovi,valjda su vlasi kako ih mi zovemo ,ustvari srbi..ako procitate pazljivije,sve sam ih stavio u isti kos. po mom saznanju i ljudi iz istocne srbije nisu ni malo gori od ovih u ostaloj srbiji.gramzivost,pohlepa,prevara..sta reci.nikad mi sebe necemo podici na visu lestvicu
#7
Dragi svi,
obaveštavam vas a prvenstveno autora teme kolegu Gremlina i učesnika diskusije kolegu Coky75 da je na forumu: zakopanoblago.com
dat opširan javni odgovor na ovu diskusiju ovde.
Vlasnik tog foruma gospodin Milan Bogdanović  vas poziva da sve što imate a da vam pritiska dušu pri tome u vezi je njega, njegovog lika i dela slobodno odete tamo na forum i ovu diskusiju tamo nastavite na adresi:

https://www.zakopanoblago.com/forum/show...-i-Coky-75

Tema je:
Odgovor Gremlinu i Coky75

Gospodin Bogdanović nije član našeg foruma duže vreme pa zbog toga ne može ovde ravnopravno da učestvuje u diskusiji, a pošto ste vi u članstvu tamo dat vam je odgovor na vaše izjave.

Iz tog razloga ja ću ovde na našem forumu zatvoriti ovu temu.
Hvala na razumevanju

Vaš Super moderator
Timpolok.
#8
Uvazeni supermoderatoru moram da razjasnim situaciju posto sam zestoko izvredjan na pomenutom forumu od vlasnika.

- Vlasnik foruma je javno priznao da se druzio sa pomenutim vlasnikom sajta kakootkriti.com, isli su na zakuske zajedno, posecivali se na slavama i slicno, razmenjivali iskustva  - SLUCAJNOST

- Vlasnik forma je napisao da je u saradnji sa vlasnikom kakootkriti.com pokrenuo sopstveni sajt i forum gde je vlasnik kakootkriti.com bio  administrator, glavni i odgovorni na formu - SLUCAJNOST

- Sajt je koristio i dalje koristi isti sadrzaj kao sajt kakootkriti.com - SLUCAJNOST

- Vlasnik foruma je znao da smo mi zbirku opisa dobili postom, tako je napisao na svom forum sto jeste bilo tacno samo sto ja to nisam nigde pomenuo - znaci znao je kako se distribuiraju lazni opisi - SLUCAJNOST

- Administrator na njegovom forum mi je nudio opet neku zbirku opisa, koju ja vise nisam zeleo da kupim posto sam jednom prosao kako sam prosao - SLUCAJNOST

Postovani vlasnice foruma zakopanoblago, citajuci tvoj opsiran odgovor na forumu dosao sam do zakljucka da sam mozda i pogresio da se radi o istim ljudima i namerama a mozda i nisam. Mozda si ti samo bio neobavesten ili nisi zeleo da znas sta se desava evo javno ti se izvinjavam sto sam te uvredio i sto sam izneo svoje lose iskustvo kako bi pomogao drugima.

A sada posto si ti akademski gradjanin analiziraj oni sto sam napisao i vidi da li sam nesto izmislio, jedino sto sam omasio jeste da je bio u pitanju tvoj administrator, a kako bi ja mogao da znam ko sta radi i na tvom forumu kada ni ti sam ne znas.

Ovo to odgovaram ovde zato sto je administrator zakopanogblaga, nekada iskoristio moj meil kako bi me nasao preko fejsbuka i tamo me gnjavio oko nekih pitanja ne znam samo koji odministrator onaj " prevarant " ili onaj koji to nije, zbog toga sam napustio tvaj forum zauvek.



#9
Poštovana gospodo (i vi koji to niste),

Zahvaljujem se u ime administracije što ste pokušali da nam ukažete na probleme koje ste imali na tom forumu kao i prilikom kupovine nekakvih pisanija. Pošto mi nismo sudije niti želimo da diskutjemo o tome ko je koga prešao zamolio bih Vas da više ne komentarišete na ovu temu pošto druga strana nije u mogućnosti da ovde o tome odgovara pa samim time sve ovo nema svrhe niti smisla.

Sa druge strane pošto se vlasnik forma zakopanoblago u više navrata dotakao našeg foruma, uređivačke politike, analize SEO i mene lično hteo bih da ponovim ono sto sam i ranije:

Poštovani gospodine Bogdanoviću,

Vi ste odavno pokazali ko ste, šta ste i koliko vredite, zbog toga Vam želimo sve najbolje u životu i da Vam se sve želje ostvare a naš mali forum ostavite na miru da sa našim članovima diskutujemo o našim temama.





#10
bravo brate..BRAVO.
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)