Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kumarica
#11
Hvala ti M..... sto si me podmladio zato imas pice, kada dolazis do mene.............
Odgovori
#12
Citam kako je napisano,, selo kumarica,, i kunovica,, smatram da nije selo komarica,, gosim,, Branko,
je u postu napisao,, selo komarica, predpostavljam da je hteo da ispravi naziv sela, kumarica, kunovica,  ali nisam siguran, video sam poznato selo komarica i pitao sam, dali neko od kolega ima neku informaciju za to mesto,, nije ni do citanja niti do saslusanja, vec pogresno napisano ime jednog sela,,
zato drugari od mene imate po  duplu turu pica a moze i da to spregnemo po nekoliko puta,, poz,, Krle
Odgovori
#13
pozdrav drugari
ocemo li da nastavimo temu selo Komarica, recimo da ima tri kamena, zut , beo, modar,
ima li voljnih za nastavak price , ali da nebude samo prica,, pozz
Odgovori
#14
pozdrav krle ima voljnih ali nema ozbiljnih to što sam izbacio tose traži ako znaš znakove snimi i pošalji pa može da se radi dotada pozdrav svima od Ajduka
Odgovori
#15
pozdrav,ajduk,jel kladenac zadnja tacka?uokolini ima jedan umrtvicu,takose zove mesto,inije bila vodenica..
Odgovori
#16
obe vodenice su se srusile,ali znam gde su.sta se trazi?
Odgovori
#17
Sad sam video temu ,
Postoji sve to , topografska tačka "Reke," , postojala je vodenica koju su vodili 4 brata , ali je to odradjeno, jedan brat daaavnooo to vec ocistio.
On poludeo, sin umro mlad, potomci "gresnici" zadnje vrste i niko nema porodicu.
Odlicno znam slucaj, a zlato inace stoji i niko ne sme da ga pipne.
Pozz  Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)