Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nepoznata svetlost
#11
Ljudi moji ,svakakvih budala ima na ovome svetu! Jasno mi je zbog cega se ,,Pop Martin" ovako ponasa.On ima svoj licni razlog da od ovog sajta napravi lakrdiju.Covek jednostavno navrce vodu na svoju vodenicu.Nisu mi jasni ovi ostali a narocito mi nije jasan administrator. Mislim da sam bio u pravu sto se citavo leto nisam javljao a mislim da necu ni u buduce.
Odgovori
#12
Kada  je  zlato  u  pitanju  samo  mali  broj  ljudi  ostane  zdrave  pameti.Mnogima  pukne  licna  u  glavi  mnogo  pre  nego  sto  nadje  i  zardjali  ekser  a  kamoli  zlatnik.Razlog  za  to  moze  biti  i  loptasta  munja  .oganj  ili  bilo  sta  drugo.Za  to  covek  mora  biti  uman  i  razuman. Ovaj  forum  nije  nikakva  druzina  koja  je  vezana  ni  rodbinski  a  ni  ugovorom.Zamisljena  je  da  se  razmene  informacije  a  sve  u  cilju  brzeg  resavanja  ovih  nasih  rebusa  .Ja  sam  izabrao  da  kroz  salu  ukazem  na  neke  stvari  koje  po  meni  nisu  u  redu  a  to  je  da  se  uzme  sve  a  da  se  neda  ama  bas  nista.Time  sam  vodio  racuna  da  ne  uvredim  nikoga  a  da  ISTOG vratim  na  pravi  put  gde  mu  je  i  mesto.Jer  ako  mu  smeta  sala  oko  sitnica  sta  ce  tek  pokusati  da  uradi  na  pravom  mestu  pre  za  vreme  i  posle  pronalaska  trazenog?  A  zdrav  domaci  humor  nece  skoditi  nikome  a  i  dobro  dodje  da  se  bar  na  trenutak  iz  glave  izbace  martin  i  njegovo  blago.  Retki  su  na  forumu  oni  koji  sami  za  svoju  dusu  rade.Koliko  mogu  da  vidim  u  pitanju  su  dobro  organizovane  druzine  sto  i  nije  lose  bar nama  obicnim  Svrljizanima  mogu  dati  priliku  da  nesto  od  njih  i  naucimo.Za  dobar  deo  njih  sam  pregledajuci  postove  i  njihovo  reagovanje  i  shvatio  ko  za  koga  radi  ,neka  radi  ali ljudski  drugacije  nemoze .Forum  nemoze  niko  da  ugrozi  dok  ima  ijednog  Svrlizanina  ovde!  Zdrav  mi  bio  Plandzija!
Odgovori
#13
Zdravo  drugari  .Umesto  sto  jurite  nepoznatu  svetlost  i  gledate  sa  brda  na brdo  buvu  kako  se  cesa....pretresite    aparatima  oko  ovih  silnih  znakova  prikazanih  ovde  na  forumu.Nemora  da  znaci  da  ako  je  dalje  da  ce  da  bude  vise  i  bolje,mozda  je  cup  tu  u  vasem  dvoristu.Pocnite  prvo  od  dvorista,  pa  tek  onda  nisanite  brda  i  doline........
Odgovori
#14
(13-10-2011, 05:20 PM)plandzija link Piše: Ljudi moji ,svakakvih budala ima na ovome svetu! Jasno mi je zbog cega se ,,Pop Martin" ovako ponasa.On ima svoj licni razlog da od ovog sajta napravi lakrdiju.Covek jednostavno navrce vodu na svoju vodenicu.Nisu mi jasni ovi ostali a narocito mi nije jasan administrator. Mislim da sam bio u pravu sto se citavo leto nisam javljao a mislim da necu ni u buduce.

  Pozdrav družino! Nije me bilo neko vreme za ovom skalamerijom te bih se pridružio na temu rašljarstva, ali predhodno da odgovorim našem "patku" na njegov neumesan komentar. Gospodine "patak" (zadnji puta te oslovljavam sa "gospodine",jer to očigledno nisi!), mislim da ti je Apis, poprilično odgovorio na tvoje zapažanje u vezi dobar deo nas koji smo se skupili na partopika i družimo se u nekoj veseloj atmosferi i ne trebam se sa time ponavljati! Šta god ti za sebe smatrao, da si neka "veličina" na ovom i još nekim forumoma, to je tvoj problem a ne naš! To ti ne daje za pravo da nas nazivaš "budalama" ,kad tvoje "visočanstvo" ,odvali po nešto  tek da ostane živ. Ako smo se medjusobno pošalili to ne znači da od ovog foruma pravimo lakrdiju? Za navrtanje vode na nečiju vodenicu, neka se svi,ovde javno izjasne, koga je čika Jeleno podstrekivao da sa njime u nečemu sarađuje ili mu se nudio kao što "patak" čini.Nekolicini sam odgovorio na par privatnih poruka. Ne sećam se kojima ali pamtim da  je svakako Zoro iz Bugarske jedan od njih, i to je sve. Pozivajući se na administratora, mi liči na ono: "mama tata me bije"! Administrator je i dovoljno fin i tolerantan te ga možemo uzeti u usta jedino u tom kontestu. Neka me posle ovog posta slobodno banuje doživotno, neću se svakako naljutiti, ali nazivati neke od nas, gde očigledno spadam i ja, budalama ,a da ti to oćutimo svi osim mene i Apisa, to neću sebi da dozvolim ni po koju cenu. I sasvim na kraju, da li si bio celo leto na forumu ili ne, i da li ćeš biti dalje ili ne, to je tvoj lični problem a ne naš ili administratorov! Buklijom rakije, onom dobrom poput Pecijeve, nas niko ovde nije zvao, niti ćemo koga sa foruma ispraćati na taj način. Toliko ti je od mene "patak" i dobro se zagledaj u onaj "refren" Banetov na kraju svakog njegovog posta-možda sebe pronadješ u nekom od citata Ive Andrića  ;D
Odgovori
#15
(17-10-2011, 11:01 AM)popmartin link Piše: Za navrtanje vode na nečiju vodenicu, neka se svi,ovde javno izjasne, koga je čika Jeleno podstrekivao da sa njime u nečemu sarađuje ili mu se nudio kao što "patak" čini.
ne znam ni ko je patka ni ko je jelenko,
sto se mene tice svako ima pravo da navrce vodu na svoju vodenicu i da svoje usluge nudi drugima, to se zove trziste ,
pa ko je bolji napredovace a ko ne valja potonuce.
isto tako svako ima pravo i da necije price, proizvode ili usluge javno pohvali ili kritikuje,
kome se to ne svidja onda ne treba ni da ucestvuje na ovakvim forumima.
u ostalom ni u realnom zivotu se ljudi ne upoznaju samo sa istomisljenicima, i u realnom zivotu ljudi se svadjaju , pljuju pa i potuku u kafani,
pa zasto bi onda forum /virtualna kafana/ bio drugaciji.

Odgovori
#16
(17-10-2011, 01:17 PM)banebeograd link Piše: pa zasto bi onda forum /virtualna kafana/ bio drugaciji.
    Pravo zboriš,
    Da kažem još neku dok mi ne dodje vizita i nakače mi još neka crevca, sonde,rašlje, šta već sve na meni ne eksperimentišu ovi lekari. Mada se na sestre ne žalim. Iako mator, doooobre su, da se i vampir digne u sred podneva. Ovo ti je tržište gde neko kupuje a neko prodaje,svako ko kaže drugačije nije iskren. Meni,moj Bančo, ne treba ništa u životu od matrijanog. Ovde sam jer volim moje ljude iz moje Srbije.Iako su me udbaši svojevremeno oterali u tri lepe.... ma gde bio uvek mi je draže da se sa našim čovekom ispričam. I ispričam i našalim, a bogami i odrajbujem nekog. Klasika u životu. Kažem da mi više ništa ne treba jer sam svojevremeno nagazio neko malo veće ćupče i po dogovoru sa tadašnjim ortacima, zdimili kud koji. Dasmo kojim slučajem ostali u tadašnjoj Jugi, pojeo bi nas mrak odavno. Eto to i je u najkraćem moja priča. Ako mogu nekom da pomognem-dobro jeste,ako ne opet dobro jeste. Obasjala me ona svetlost Timakumminus-ova i bilo mi je lepo u životu, što želim i drugima nesebično. Godina proizvodnje me gazi, a to ne možemo da kupimo nikakvim parama.Shvatimo mi svi jednoga dana ,neko pre neko kasnije, šta je svakome najpreće u životu! Živ mi bio,
Odgovori
#17
Abre  pope  ti  si  bas  resio  da  me  nasekiras. Taman  sam  mislio  da  si  se  lepo osvezio  a  ti    kazes  da  si  na  intezivnoj. Sreca  u  nesreci  pa  su  brizne  sestre  tu  ako  zatreba.Dok  su  svrlizani    i  ti  na  forumu  aktivni  uz  nase  ozbiljne  sale  mozda  pojedini  bar  na  trenutak  zaborave  na  rimljane  i  ajduke.Ko  ce  posle  njima  da udara  terapiju?  Zelim  da  sto  pre  ozdravis!
      ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO!!!!!!!!
Odgovori
#18
  Hvala Peco nalepim željama i ne sekiraj se, neće grom u koprive! Psihoterapija,kojom uteruju volju na život, im je sa ovim lepoticama pored nas, na zavidnom je nivou Wink! Ako si mislio da ćeš da uštediš onu tvoju rakiju i kiseo kupus,prevario si se. Obećenja retko dajem, kad ih dam i ispunim ih. Svojevremeno sam imao jednog prijatelja kome je žena bila iz Beloinje. Ja mislim da je to mesto u tvom kraju? Godinama me je pozivao kod njega jer su pored nekog drveta (zapis drvo) videli neku svetlost poput našeg drugara Timakumminus-a. Nikad nisam imao vremena da ih ispoštujem i obiđem to mesto. Ko će ga znati da li je tu bilo nečega ili ne? Možda se tebi posreći-probaj.
Odgovori
#19
  Pošto tvoj zemljak, Apis, ne peče rakiju automatski je ispao iz kombinacije za saradnju ;D
Odgovori
#20
Pope Martine,ja sam u pocetku steko malo drugaciji utisak kad si ti u pitanju(da zaobidjemo persiranje ako se slazete) ali za ono tvoje priznanje da si nagazio cupce,ja te pozdravljam i skidam kapu dole.
Jos kad bi culi neki detalj uh uh uh,mislim jel klecaju kolenca jel preseca u stomaku i tako to hahaha...da znam da se pripremim za taj trenutak 8)

Pozdrav i brz oporavak.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)