Forum skriveno blago - zakopano blago
nepoznata svetlost - Oblik za Štampu

+- Forum skriveno blago - zakopano blago (https://www.skrivenoblago.com/forum)
+-- Forum: Arheologija (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-9.html)
+--- Forum: Korisne stvari vezane za arheologiju (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-85.html)
+--- Tema: nepoznata svetlost (/thread-465.html)

Stranice: 1 2 3 4 5


nepoznata svetlost - Timakumminus - 11-10-2011

Poz svim tragacima,
Imam jedno pitanje vezano je za jednu svetlost u sred noci koju sam video letos,ta svetlost je bila kao bateriska lampa koja se siri i skuplja nije izbijala iz zemlje nego je bila na istoj visini samo se velicina pomerala,u blizini nisu bili ljudi niti ljudske naprave ili bilo sta sto je napravljeno od ljudske ruke,dali neko nesto zna o tome ili mozda ima slicna iskustva ????p.s nisam bio ni pijan ni pod droge  Wink hvala unapred  Smile


Re: nepoznata svetlost - Krusarac - 11-10-2011

Tu ispod je zlato,kopaj.I pozovi mene,ucini dobro delo haha


Re: nepoznata svetlost - plandzija - 11-10-2011

U pitanju je obicna loptasta munja. Ovaj fenomen nije naucno potpuno objasnjen .Najverovatnije se radi o plazmi-cetvrtom agregatnom stanju i nema nikakve veze sa ovim nasim sportom. Za razliku od loptaste munje za luminiscenciju sam se vise puta i licno uverio da moze biti pouzdan znak da se nesto nalazi u zemlji na mestu pojavljivanja ove ,,hladne" svetlosti. Jedan moj prijatelj i ja smo pre petnaestak godina imali slicno iskustvo sa loptastom munjom samo sto je ona imala mnogo vece dimenzije .Mozda i vise od deset metara u precniku. Pojava nije nimalo bezopasna i najbolje je drzati se na bezbednom rastojanju .


Re: nepoznata svetlost - popmartin - 12-10-2011

  LJudi pa ovo je neverovatno! Ne mogu da verujem! Taman sam se kompletirao sa svom potrebnom mehanizacijom i pratećom opremom a sad ispade da će mi trebati i neko odelo protiv četvrtog agregatnog stanja? Znali neko gde ima da se kupi? Bane, daj ljubi te brat, ima li nešto od toga kod tebe?


Re: nepoznata svetlost - banebeograd - 12-10-2011

(12-10-2011, 04:28 PM)popmartin link Piše: sad ispade da će mi trebati i neko odelo protiv četvrtog agregatnog stanja? Znali neko gde ima da se kupi? Bane, daj ljubi te brat, ima li nešto od toga kod tebe?
da je za drugo stanje mogao bih da pomognem, imam provereno resenje Smile
za cetvrto stanje jos nisam uvezao nista, videcu na sajtu NASA-e ili u oglasima u casopisu "trece oko"
ako nadjem nesto javljam....




Re: nepoznata svetlost - APIS - 12-10-2011

E    PA  POPE  ZA  TO  STANJE    TI  JE  KAO  PREVENTIVA  SASVIM  DOVOLJNA  I  PECINA  RAKIJICA  ALI  SAMO  ONA  STARA.!


Re: nepoznata svetlost - Timakumminus - 13-10-2011

Hvala Kolege bez vas nista!!!! Smile ,kopacu na to mesto i javicu sta je bilo samo malo da se ljudi sklone posto je vidljivo mesto preko dana a verujem da je dubina malo veca jer sam sa mojim detektorom i sondom od 32cm nisam mogo ama bas nista da uhvatim jedino sam imao sipke koje su samo na to mesto vukle ali nisam znao sta je u pitanje uz to bila i noc a znajuci kakve sve kolege ima koji nose oruzije itd....odlucio sam da po dan samo dodjem i izmerim i kao sto sam reko samo mi sipke vukle .....,jos jednom hvala svima  Smile


Re: nepoznata svetlost - Krusarac - 13-10-2011

"sipke" mislis na raslje?


Re: nepoznata svetlost - banebeograd - 13-10-2011

@gavrilo
tebi znaci treba neko da pomogne u kopanju Smile


Re: nepoznata svetlost - APIS - 13-10-2011

Brale  patentiraj  zicke  i  prodaj  vise  para  ces  zaraditi  tako    nego  setanjem  po  ovim  nasim  gudurama  pored  morave.a  i  toplice.