Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVI DELTA SNIFFER xr-71 P.I. by fixxx
#31
Zmijo a gde obicno koristis ovaj detektor ? mislim na nekim lokalitetima ili ?? van lokaliteta po mestima gde mala ucestalost metala u zemlji !
Odgovori
#32
Kakvo glupo pitanje gde ga koristim,koristim ga tamo gde ja hocu i veoma sam zadovoljan detektorom i imam dobre rezultate sa njime.  8)
Odgovori
#33
pa zmijo bodatajson najbolje rece o tom,njemu nista nije jasno,prvo ga hvali a posle prodaje a poslemu nista nije jasno
a otkuda i sada za 210e
http://www.kupindo.com/Ostalo/10441788_m...r-pi-delta
da li ova olupina vredi i 100e
Odgovori
#34
mozda i tebe zmijo fixx hipnotisao
Odgovori
#35
Prijatelji moji kazite vi meni imali neki detektor da je stabilan to jest da radi na svimterenima kako treba?Nevalja Garet nevalja snifer koji je dobar?
Odgovori
#36

Zdravo svima,evo me posle nekog vremena,vratio sam se u civilizaciju i vidim da se dosta polemise o mojim detektorima(valjda zato na odmoru nisam mogao da spavam od stucanja Smile)Izvolite drage kolege,ponovo sam u Srbiji pa mozemo da radimo i da se druzimo i ovde i na terenu.Jedna Delta ceka spremna za prodaju,testiranje na terenu,sve po zelji kupca!Pozdrav svima..............fixxx Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#37
(07-08-2012, 07:28 PM)zmija link Piše:Kakvo glupo pitanje gde ga koristim,koristim ga tamo gde ja hocu i veoma sam zadovoljan detektorom i imam dobre rezultate sa njime.  8)
  PA NIJE UOPSTE GLUPO AKO IMAS CIME DA RAZMISLJAS ! KAD SAM PRAVIO PRVI SNIFER VEROVATNO NISI NI ZNAO KAKO DETEKTOR IZGLEDA !!
Odgovori
#38
PI dubinci su dobri za trazenje zlatnih poluga ili blaga u metalnim kontejnerima (bakar ili aluminijum) ali ako se novcici (dukati) nalaze u nemetalnom cupu (zemljane posude)  nema nista. To se lako da proveriti uzme se saka ili dve sitnisa (novcica) stavi u jednu kesu i proba...
Pozzz
Odgovori
#39
Ne znam kako radi Delta Snifer .Moja iskustva na terenu sto se tice PI detektora vezana su jedino za UPEX . Imao sam obicaj da teren najpre ocistim VLF -om (Arado ,fiser itd . )i onda bih isti teren procesljao upeksom sa zicanom sondom 2x2 . Ovo oduzima dosta vremena ali ne postoji drugi nacin. Nema sanse da UPEX ne registruje metalni predmet u keramici ili kako jare kaze plastici.
Odgovori
#40
(19-08-2012, 09:01 PM)plandzija link Piše:Nema sanse da UPEX ne registruje metalni predmet u keramici ili kako jare kaze plastici.
Nisam rekao metalni predmet vec sam rekao vise sitnih predmeta od plemenitog metala (novcici) znaci ne ekseri i sl. ...  probaj pa ces videti.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)