Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: NOVI DELTA SNIFFER xr-71 P.I. by fixxx
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7
Od danas u ponudi novi dizajn Delta Sniffer-a sa velikom sondom 110 x 110cm i malom od 32 cm.
Unapredjen ne samo vizuelno,vec i boljim dubinama velike sonde.Kabal male sonde prolazi kroz nosac do rucke,da ne bi smetao pri traganju.
      Cena ista ( 300 eura ) za ceo komplet koji sadrzi sve sto vidite na slikama, + uputstvo na srpskom ,slusalice , novu aku bateriju i punjac.
Veliki pozdrav svima.................fixxx Smile
kontakt:
filipfilipovic1983@hotmail.com
tel:0656220355

[Slika: img82.jpg]


[Slika: img1tf.jpg]
Pozdrav FIXXX ! Ako je prethodni sa velikom sondom isao od 1,5 - 2 metara do koje najvece dubine sada dostize ?
Sada daje mnogo sigurniji signal cak na 2,5 m a ide i dublje sa malo sporijom pretragom.Mada i ovo nije tip sonde za brzu pretragu.Resen problem detektovanja samog aparata ako sondu nosi detektorist.Nema greske,sve testove prosla pa tek onda pustena u prodaju.
Pozdrav................fixxx Smile
Smile  Kako sam razumeo Fixxx ,sada postoji sansa da bakarna ploca koju sam ti pominjao da je na 3,5 metara sporom pretragom mogla biti detektovana ,pitam jer sam najozbiljnije zainteresovan za kupovinu . Pozdrav ;D
(08-10-2011, 08:58 PM)citytaxi link Piše:Smile  Kako sam razumeo Fixxx ,sada postoji sansa da bakarna ploca koju sam ti pominjao da je na 3,5 metara sporom pretragom mogla biti detektovana ,pitam jer sam najozbiljnije zainteresovan za kupovinu . Pozdrav ;D
Samo da ja nadjem vremena da izadjemo na teren,jer se jedva uklapam vremenski.Raditi posao samograditelja znaci biti stalno zauzet,barem se meni to ovih dana dogadja.Posto sve radim sam , dosta drugih stvari ne stizem.Dogovoricemo se uskoro,javi se na mail.Pozdrav...............fixxx Smile
Akcija !!! Od danas u ponudi uz svaki model Delte uz sondu od 32cm i 1,10 x 1,10  metar - kruzna sonda od 50 centimetara !!! Cena ista za ceo komplet. Pozdrav svima.................fixxx  Smile
Sto ne pustis neki snimak sa terena ili neki sa testa da vidimo kakav je. Pozdrav.

sarapt

sve je ok ,imam pitanje dali ide na ruda,kako radi u jako mineraliziranu zemju,i kako da go dostavis do makedonija.
(27-03-2012, 07:05 PM)mincic link Piše:Sto ne pustis neki snimak sa terena ili neki sa testa da vidimo kakav je. Pozdrav.
Zdravo mincic.Nemam obicaj da postavljam snimke,jer se uvek i svuda nadje poneko da komentarise kako je snimak namesten,zato vecinom svoje detektore prodajem kada se zainteresovani uveri licno na terenu u mogucnsti detektora.Nadam se da me razumes.Pozdrav.........fixxx Smile
(27-03-2012, 07:12 PM)sarapt link Piše:sve je ok ,imam pitanje dali ide na ruda,kako radi u jako mineraliziranu zemju,i kako da go dostavis do makedonija.
Pozdrav sarapt!Delta nema problema sa mineralizacijom,sto se tice rude na najvecoj osetljivosti osetljiva je na takozvano vruce kamenje,a naravno da se moze podesiti da radi stabilno samo na metal,bez smetnji na bilo kakvom zemljistu.Javi mi se na PP da se dogovorimo oko dostave.Pozdrav............fixxx Smile
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7