Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IGSL Dva u jedan
#21
dr.jare hvala na podrsci, sta da kazem, sve ste rekli. Mislim da je polemisati o takvim stvarima bespotrebno. Svi znamo sta je bitno za dobar rad.  Trazio sam kvalitetnije, nisam nasao ali je zato svaki kondezator premeren pre stavljanja na plocu. Fixxx pogledaj malo svoje radove, mogao bi i nama da pokazes.
Odgovori
#22
Pozdrav.Izgled plocice kao pojedinosti ne znaci kvalitet ponasanja na terenu.Dokaza imam,ali ih dokazujem na terenu,a ne ovde , na forumu. Izvinjavam se svima ako sam mozda prema nekome bio malo grub,sve je to bilo s' najboljim namerama.Ja sam ipak sa svojim skromnim znanjem uspeo da postignem dobre rezultate.
"Nije gluv onaj sto ne cuje , vec onaj koji ne zeli da cuje"
    Pozdrav..........fixxx Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#23
Zdravo fixxx. Sad malo kvarimo ovu temu ali... Evo jedan primer (Bugarska mala privreda) gde su profi podnozja, kvalitetni trimeri i gde nema keramickih kondenzatora ali ima aljkav rad... Pozzz.    [Slika: 2d1356q.jpg]
Odgovori
#24
Uh j...m ti, ko da ga je radio s dve leve noge!Pomislio bi covek da "taj avion nikad nece poleteti"! Lici na prvi detektor koji sam pravio.U kvalitet komponenti ne sumnjam, covek se uci dok je ziv.Pozdravljam.fixxx Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#25
Evo masina je napokon gotova, cim nadjem vremena izlazim na teren pa vam javljam kako se ponasa.
[Slika: 2011-10-05%25252022.20.02.jpg]

[Slika: 2011-10-05%25252022.16.36.jpg]

[Slika: 2011-10-04%25252012.41.44.jpg]
Odgovori
#26
bravo majstore ,
sto se tice izgleda tvog rucnog rada zadao si domaci zadatak svim domacim konstruktorima metal detektora.
zelim ti da se i na terenu pokaze isto tako dobro kao sto izgleda.
Odgovori
#27
petravka prepravi ono "NEMETALI". Verovatno si hteo da napises "neferitni metali" i "feritni metali". Inace kompletan dizajn je odlican. Pozzz.
Odgovori
#28
U pravu si dr.jare  :-[. Moram da ispravim to.
Odgovori
#29
Odlican rad ! Svaka cast ! Boze zdravlje pa da se konacno upoznamo i razmenimo iskustva.Pozdravljam!

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#30
Sa pravljenom sondom DD 27cm, 1 € u vazduhu vidi na 34cm , zlatni prsten od 2gr. na 29-30 cm.
Testirao sam ga na improvizovanom poligonu i uporedjivao sa detektorima koje sam mogao trenutno da pronadjem.
Na 10 cm, 2 dinara vidi kao da i nije u zemlji. Ekser i 2 din, jedan pored drugog na 12 cm dubine detektuje sa dva razlicita tona. 2 dinara na dubini od 20 cm oseca ali na granici je dok 5 dinara na istoj dubini vidi sa sondom na nekih 3-4 cm iznad zemlje. Garrett Ace 250 je video 2 din na 10 cm i ekser i novcic na 12 cm. Pravljeni Classic III sa fisherovom sondom 27 cm je video sve ali bez diskriminacije.
Treba uzeti u obzir da je ovo prva proba na zemlji i da sam zbog losije sode morao da smanjim pojacanje.  :-[
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)