Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIRMANICA
#41
smeh do smeha Big Grin Big Grin Big Grin

pa da laki kes je lider bukaca,varcao sam se unazad u vise tema  starije do 2,god,nista posebno laki kes je lider u dokazivanju I ispitivanju,a uobicajno je u svim temama da je on sveznalac,zamislite bio je u gostusuu  Big Grin,pa sto treba da nam se pravdas da u 6,meseci dodjes jednomm Big Grin,mismo gore stalno sto nesvratis na rakiju Wink,nego se provucete neprimetno okolo  da vas niko nevidi,a video si I ovu sliku nekud ali se ne secass  Big Grin Big Grin, zao mije sto nemoze vise da se da na forumu, ti bi hteo I da ti kazemo sve u detalje ;D ,auuuu zamislii sto je covek radoznaoo,svaka cas drugim forumasima izvinjavam se sto  je ovakoko ova tema otisla napadima , za neke forumase koji znaju nesto o ovome razumece o cemu se radi, Winkjednom prilikom izbacicu  jedam veliki noz ili mac, sa jednom stranom ostar velicina 80cm I metalni krug  precnok 70cm  nalik je  stit a volo bih da smirim bukace na forumu Big Grin.
Odgovori
#42
Jos cekam odgovor od hvalisavci koji nisu zapamtili  ni piranja a kamoli citajuci postavljene postove u peethodne dve godine i  nista viae neznaju , ni siljak za vrecu da naprave a kamoli da nadju i orvore neku pa makar i praznu pecinu ,
Zbog ovakvih  nezelim ni da komentarisem na postove a ako nekog nesto i zanima moze se obratiti putem pp
Za razliku od mnogih ja uvek svratim i na kafu i razgovor i ne krijwm se od nikog i jedini sam imao zeleno svetlo od svih tragaca i kljuc od prethodnog vlasnika da radim gde god hocu i toliko za radoznalca pirosija i ostale ekipe koje su prosle i koje ce proc kroz Srbenicu a ne kroz srebrenicu o kojoj pojma nema uvazeni pieosi jer da zna odgovorio bi na neko pitanje  ili jos uci ali dok on nauci skola se zatvori kao i ova tema.
Pozdrav za pirosija i poziv da mu odrzim neki cas iz istorije o jugoistocnoj srbiji naravno besplatno  a moze  popit i pivo ili ladan spricer takodje besplatno.
Odgovori
#43
laki kes pa takav si vidi se I po tvojim izjavama I pisanjima.sto se tice onoga sto si obrisao sto se plasis I stidis  svojih izjava , ili na zahtev adminaa Big Grin, pa nama netrebaju tvoje ovce i klopotar  i duduk ,to nas kao ti vredjas aa >Sad,ne  nama to netreba  imamo mi stado malo vece I klopotare I duduke ,mi se nestidimo toga ,svakog dan smo sa ovcama na ispasu,od sirmanice ,srbenice pa do vrti bog,to je nase blago, a ti sto dolazis u godinu dana  da bi naso  Big Grin blago  a da pljujes po nama to je tvoje vaspitanje I treba da se stidis,nisi ti nas uvredio mi smo orginali  I nestidimo se toga,ali ti pjluvac I bukac  jos bi da te I docekamo sirom I rakijom gore,takvima su se uvek brzo vrat azatvorila . Wink
Odgovori
#44
A be dosadiste vise sa tim vasim prepucavanjima ovo vise nema smisla ...
Odgovori
#45
gtarget a pa gotove price,nemozes da mu kazes da se svuda gura I sve znalac mani ali to je to idemo dalje Smile
Odgovori
#46
jos jedan ulaz na sirmanici koji je zatrpan Wink


[Slika: prolaz_do_pecine_1.jpg]
Odgovori
#47
jeste a odozgo na steni ima preko 100 rupica uklesanih ako nadjem sliku postavicu... Smile
Odgovori
#48
budo ma da ima rupice na stenama,ima ih dosta po stenama neznamo znacenje,

[Slika: kamen_sa_supljinama_2.jpg]
Odgovori
#49
evo jos jedna
[Slika: kamen_shuplji.jpg]
Odgovori
#50
e tako brate postavi da vide ljudi mozda neko zna znacenje posto mi neznamo
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)