Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIRMANICA
#31
Gosn Vudi,
da ne bih ni ja sada crtao, nadam se da ce ti se dopasti ova slika... ;-)

Explorer


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#32
Postovani g.Explorer,

lepa je slika.Medjutim ta legenda o Mojsiju koji razdvaja more svojom magijom je metafora.Niti je Crveno more prava lokacija vec Reed Sea a ne Red Sea.Duga je prica ko je bio zapravo on i sta je ustvari Egzodus.

Evo Vam jedna pikanterija koja bi povezala njega sa nasim prostorom.

Mojsije je predak dinastije Flavijanaca .....Gens Flavia koja je iznikla u Istocnoj Srbiji.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#33
Gosn Vudi,
Ocigledno nisi ukapirao sta Sam hteo reci...nije rec o moru....

Explorer
Odgovori
#34
Postovani g.Explorer,

slabo kapiram.Godine stizu a i duboka je noc.Ali sada znam,aluzija je na Pirotski cilim kojim se ogrnuo Mojsije...Smile

S postovanjem,

Vudi Alen

p.s.Ne nije stap.
Odgovori
#35
Gosn Vudi,
znam da nije... bitan je xxxxxxxx....

Explorer
Odgovori
#36
nasmejah se  opet
opet isti bukaci po forumu kako je to u krvi da odma skoce I odmah oni sve znaju I pominju  vladikune ploce I jos neka mesta,laki kes  je sveznalac,zna on sve, pitam ih kad su zadnji put bili u gostusuu, laki kes zajecarska kraina  je daleko od nas, mi smo svaki dan na srbenic,gore ja nase srce  I uzivamo u staru nasu,steta sto razbijaju forum,svaka cas ima tu forunasa aliiii imaihhh sacuvaj I begajjj, Big Grin
Odgovori
#37
Pomaze Bog svima
najzad se pokazalo ko sve PROVERAVA I radi zamaskiran....ko PROVERAVA tudje postove, ko ih raportira,    citava masinerija je iza toga.... A jadni ljudi slepi pored ociju.... Javno I'm daju svoje nalaze, I pisu po postovima gde se sta nalazi.... Marsovac je namerno ubacivao slike sa neta da se sami otkriju I eto rezultata.... Zato je i otisao sa foruma... OTVORIO JE NEKIMA OCI...dok vecina I dalje pokornicki slusa... Jadno....jadno....

Explorer
Odgovori
#38
Postovani g.Explorer,

nemojte da se cudite.Meni su upravo izbrisali temu koju sam postavio jos odavno"Tragovi predaka".Nekom neodgovara sta pisem,pa pokusavaju na sve nacine da me izbace sa foruma ali to im neuspeva.To su sitne igrice.Ja evo napisem na osnovnoj starnici ovo isto pitanje i neko ga izbrise,pa ga vrati.Zamislite neki misevi vole da se igraju.Mislim sve je to tuzno.Zato kao sto vidite niko vise i nepise na forumu svi su oterani,a neki su trajno presli na onaj drugi forum.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#39
Postovani g Pirosi ja sam mozda cesce u gostusi nego sto mislis , od nove godine sam bio najmanje 30 puta a samo dva puta u vezi sporta i to da potvrdim neke pisanije koje imam (uspesno) a zadnji put sam bio 4i5 jula 2015 .sto se tebe tice ocekujem odgovor na pitanja koja sam ti postavio ako uopste znas avidim da i neznas ko sam i odakle sam a i geografiju neznas pa bih ti preporucio da malo citas i ucis jer si zelen i truo u ovom zanatu odnosno sportu.Za razlimu od tebe i tvog znanja ja sam veoma dobro potkovan i ne visim na komp i igram igrice pokusavajuci na forumu da omalovazim necije znanje a da usput i neznam ko je on.
Jako dobro sam informisan koja ekipa gde radi i ko uziva ugostusi  a ko luta kao muva bez glave.
Ocekujem odgovor na pitanja koja sam ti postavio pa da i ova sveznalica dopuni znanje.
Istorija je cudi a o arheologiji da i ne govorimo.
Odgovori
#40
E vala moraću i ja da prošetam do tog prekrasnog mesta, otadžbine naše.
Ovo ovako nikako ne ide uz dužno poštovanje prema velikom znanju i terenskom iskustvu svih aktera teško vas u celinu sastaviti.
Tako da ću vam u goste dragi moji Staroplaninci, Gorštaci, i ostali članovi kluba.  8)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)