Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spisak toponima iz mojih planova
#81
pozdrav plandjio zanima me dali znas nesto o srdacu na tri noge a cetvrta je presavijena u kolenu i sinbolise na krst.ako imas nesto u vezi ovoga.zanima me jos nesto dali imas mozda plan ili zapis neki o magaretu sa tovarom pored reke.(znak je unesten ali sa sigurnoscu znam gde je).u okolini ulazi jedan deo reke u pecinu a ostatak formira glavni tok ima vodopad ne mnogo veliki itd.a i taj srdac je u okolini.zanima me jos jelen coka ili na vlaskom (soka serbaska)ili (bugarski potok--- ogasu bugaruluj)ili mozda pustinjac zvano meto.toliko unapred ti se zahvaljujem pozdrav
Odgovori
#82
Gtarget , ima li u okolini Suljinog trapa neko malo jezero .
Nedeljko, srna se dosta cesto pominje u planovima i ima je na skoro svakoj planini ali bitno je da se nadju drugi znaci .Pogledaj deo gde su planovi tamo sam dao jedan od opisa gde se pominje srna (opis za Jusuf beo).Sto se tice tih drugih mesta o tome nemam nista .
Odgovori
#83
za landziju; ima jezerce
Odgovori
#84
Kad sve to ima sad jos treba neki mnogo jak detektor i da mi posaljes mojih 10% .(naravno kad nadjes blago)
Odgovori
#85
Ma nije nikakav problem sto se tice postotka, problem je naci to sto treba.Pozdrav .

P.S. Koliko jak treba da bude taj aparat!
Odgovori
#86
Mnogo jak (dubinac) , i treba pretraziti veliku povrsinu jer ne verujem da su orijentiri koji su kod mene navedeni jos uvek u zivotu. Ali u jezeru trba da bude nesto ,ako je uopste moguce da se to izvadi.
Odgovori
#87
plandzijo imas li nesta (neki opis) gde se pominje jebana dupka, koja se nalazi na Vlaskoj planini, ulaz je tesan , kad se udje oko metat i nesta ima mali izvor.
Odgovori
#88
Nedeljko mozes li da se setis koji je tovar bio na magaretu,bure ili nesto drugo .
Odgovori
#89
Citat:plandzijo imas li nesta (neki opis) gde se pominje jebana dupka, koja se nalazi na Vlaskoj planini, ulaz je tesan , kad se udje oko metat i nesta ima mali izvor.


Plandzijo pitao sam nesta,
Odgovori
#90
El loko ,vec sam na jednom mestu napisao da ako za neko mesto nemam neki podatak necu trositi veme na kucanje i to sto ne odgovaram znaci upravo to a ne ignorisanje ili nepostovanje nekog od clanova . Isto tako mi je potrebno malo vremena da prelistam sve ove spise jer radim ja jos nesto osim sto dzunjim na ovom forumu(mada neki od clanova najverovatnije misle suprotno).
U mojim spisima nisam nasao dupku ovakvog imena . Drugarski pozdrav .
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)