Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carevo korito
#31
kolega IMPERIJANAC neko ti je dao opis za neku pecinu koja pravi zabunu,moram da priznam da je nesto od ovoga tacno a ja cu da se potrudim da objasnim sta,posto znas gde je sv ARANDJEL sa desne strane na desetak metara od zemlje imas jednu pecinu na ulaz u tu pecinu je bilo kotle i puska preko njega od kotle unutra na trinesti korak sa desne strane imas udubljenje u stenu kao stomak tu je trebala da bude baklja,sad prati,TU KAD STANES PRED UDUBLJENJE RASCISTI IZMET OD SLEPI MISEVI VIDECES PLOCU KAD TRGNES PLOCU CE DA SE GURNES U RUPU I CE ZADJES IZA TOG UDUBLJENJA E TU JE BAKLJA NA ZID ISPRED BAKLJU U TUNEL IMAS RASIPANE PARE ,NIZ HODNIK TREBA DA VIDIS OKACENU POP MARTINOVU MANTIJU I JOS MNOGO TOGA za sad toliko pozdrav
Odgovori
#32
kolega dragane sta kaze dalje za znak strelu posto se kod mene nevidi,tj kopija je jako losa?
Odgovori
#33
Pozdrav kolega Dragane...provericu to sto pre i javljam o cemu se radi Smile
Odgovori
#34
da kuceca glava bio sam tamo davno
Odgovori
#35
Hajduk odneo Big Grin
Odgovori
#36
jer odradjena kuceca glava?
Odgovori
#37
Bato prvo bi neko trebao da stavi tačku na nagađanje šta je uopšte kučeća glava?
Da li je to samorodna krečnjačka formacija (dakle DELO PRIRODE) ili je klesani znak.
A to kažem jer su na forumu iznesene obe pretpostavke.
Druga stvar je da li je nju iko od kolega zaista video lično EEeee tek onda na posletku dolazi tvoje pitanje do izražaja.  Wink
Odgovori
#38
pretpostavka je da ih ima vise.,razlicitih po velicini i nacinu izrade.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)