Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preslap
#41
Apise, cini mi se da si omatoreo. Fale ti hormoni ,testosteron, ili sto bi neki moji vrsnjaci rekli ,, Ne radi ti vise terac na srce''.
Nekoliko nedelja lova da propustis, to je los znak. Prvo pocne da te ne interesuje lov a onda pocnes da zanemarujes i zenskinje. Tako to pocinje. Ja bi se na tvom mestu ozbiljno zabrinuo. Wink
Odgovori
#42
Rimljanin  8) 8) 8)
Odgovori
#43
More jesam omatoreo  priznajem. Moj cukun deda Anta  je poziveo malko vise od 115 godine.Ja si mislim da matorim jos neku preko.
A sto se lov tice  prvi put je udarilo u Svrliski brzi voz dve od 10 Dva zvizduka dva komada, osam nisam ni nisanio.Pustio sam da si otidu.A zadnji put je palo od sest tri.Tri takodje pustene.Tri zvizduka tri  padose.Kukuruz i ovas su naplaceni .Koliko su stetu napravile toliko su i platile.Mislim da je dosta.Na zadnje cekanje sam se u drvo ukacio u pet a siso sutradan u sedam ujutro.E kad bi tako bilo i sag sas snaske...Sag dva tri sata i obrtam se.Zasitila se dusica.
Odgovori
#44
Kolega miljenko1 danas je otvorio zasebnu temu Preslap, međutim pošto tema sa istim imenom postoji i svojevremeno bila razvijena njegov post u originalu uključujemo u postojeću temu.

Administracija

Citat miljenko1:
Hajde da probamo da obnovimo temu koja je verovatno usled tehnickih problema izbrisana.Neko je postavio opis za ovaj toponim pa ako hoce nek postavi opet pa da uporedjujemo.Evo jednog u mom kraju:


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)