Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Preslap
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4 5
Ima li neko neki zapis za preslap
evo i lokacije
[Slika: 3531njt.jpg]

grotagold

Na ovoj slici si tako blizu resenja ali nevidis....mozda si i video pa se sada samo smeskas ali sobzirom na opremu sumnjam da si video. Cesto covek podje negde pa "prodje" pored onog gde je posao. Mozda me razumes a mozda i ne. Necu da dajem objasnjenja samo te navodim...nista vise. Skini taj mrak sa ociju da bolje vidis (mislim na naocare) i ne srljaj u "propas" kad nisu ni oni koji su ostavljali.  Wink
Pozdrav GROTAGOLD
U pravu si ovde se upravo vracam iz velike propasti. Uze koje nosim je 100m i nisam ni bio blizu dnu!!
Spustio sam se brzo tih 100m ali mi je trebalo 2 sata da >izmalpam< na povrsinu. kada sam na tih  100m izvadio kamen  iz zida i bacio ka dnu tek posle par sekundi je pljusnuo u vodu !! Moja predpostavka je da je velika propast duboka bar 500m i da je na dnu jezero. Jedinstven i prelep dozivljaj i nista vise
ZAKLJUCAK
Ko bi bacio na tu dubinu nesto sto bi hteo da uzme kada dodje sloboda i to trosi na miru.
Kako bi dosao do njega?
Velika propast je prazna i tamo ne vredi traziti nista!!
Znam da tu gde stojim treba potraziti ali nisam jos naisao na nijedan opis gde se pominje ostava na preslapu
Moze li mala pomoc da konacno i ja vidim to sto ti vidis  Sad Sad
Kad budem nasao slike velike propasti i pecine direklije koja je tu pored postavicu ih ovde

marsovac

Ako si za avanturu, javi se...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WRqnTODwvEA[/youtube]

Marsovac
uvek sam spreman za ovakve stvari.Ajde idemo sto pre dok nije pao sneg

grotagold

(24-10-2014, 08:06 PM)labtec1 link Piše:Pozdrav GROTAGOLD
U pravu si ovde se upravo vracam iz velike propasti. Uze koje nosim je 100m i nisam ni bio blizu dnu!!
Spustio sam se brzo tih 100m ali mi je trebalo 2 sata da >izmalpam< na povrsinu. kada sam na tih  100m izvadio kamen  iz zida i bacio ka dnu tek posle par sekundi je pljusnuo u vodu !! Moja predpostavka je da je velika propast duboka bar 500m i da je na dnu jezero. Jedinstven i prelep dozivljaj i nista vise
ZAKLJUCAK
Ko bi bacio na tu dubinu nesto sto bi hteo da uzme kada dodje sloboda i to trosi na miru.
Kako bi dosao do njega?
Velika propast je prazna i tamo ne vredi traziti nista!!
Znam da tu gde stojim treba potraziti ali nisam jos naisao na nijedan opis gde se pominje ostava na preslapu
Moze li mala pomoc da konacno i ja vidim to sto ti vidis  Sad Sad

Kada budes ponovo bio na istom mestu gde stojis na ovoj postavljenoj fotografiji...okreni se malo oko sebe / NE STOJI SVE ZAPISANO U ZAPISIMA I NE OSLANJAJ SE UVEK I ISKLJUCIVO NA "ZAPISE" cije su verodostojnosti vec uveliko pod lupom istine / pa ces mozda zapaziti nesto sto ce ti privuci paznju a mozda je u krugu oko tebe ne vise od 10 m.
Uvek i iznova spominjem jednu te istu recenicu za sve kojima je stalo da nesto nauce o traganju na terenu: NIKADA NEMOJ DA RAZMISLJAS GDE JE STA SAKRIVENO VEC PROBAJ DA RAZMISLJAS MALO ..GDE BI GA TI I KAKO SAKRIO NA MESTU ILI PROSTORU GDE SE NALAZIS. Tim pocetnim korakom ces sebi mnogo vise pomoci nego li jureci godinama za raznim zapisima i predanjima. Pa koja smo mi vec po redu generacija koja manje ili vise trazi nesto sto je davno ostavljeno (i da li je to jos uvek tu) ?

Da nebih preterao u svom "mudrovanju" i "prosipanju pameti" sto mi cesto ovde na forumu zameraju tebi za malu pomoc i razmisljanje...tu imas "DVA NIŠANA"  (ne grobni spomenici)...razgledaj malo bolje i vidi na sta ukazuju....ponesi neku spravicu ili sta vec imas i proveri ceo taj deo. Ja da sam na tvom mestu osim predivnog pogleda nebih odatle otisao a da tu zaravan ne pregledam mnogo detaljnije nego li sto su do sada verovatno mnogi pre tebe.
POZDRAV I SVAKO DOBRO ŽELIM !!!
iza tebe,na sta lice stene?meni na lik coveka iz profila...

APIS

Mlogo mu jaki djozluci pa padne golema tamnina na oci....
Mani se od propasti sve je to pretalaskano stotinak puta najmanje i to odavna  Moz  samo da nadjes  vodicu ako se ssopletes na tu duvku malecku.  Drugo nema sve je pretreseno mnogo  puta......Pa i kada sidjes malo nadole i desno pored stazu  u stenu kada krenes prema .....Ocisceno ,ko ima papir neostavlja nista za druge.Uvek mu malko koliko god da je zagrabio.Pozdrav I trazi plitko i ispred duvke nespustaj se dole bez potrebe...Ostavili su da si uznu a ne da poginu....
Stranica: 1 2 3 4 5