Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gold target
#11
Nmerno sam stavio i semu za ,,vhites di pro ,, zato sto je sa njim isti slucaj ja sam isti detektor uradio i sa njim postizao fantasticne rezultate u vazduhu, tako da moze poklopac serpe da zakci na 170cm, 5 dinara na 52cm itd, neke od klipova mozete videti na jutube , ali opet u zemlji su rezultati isti kao i vecina detektora .
Odgovori
#12
Pozdrav "orbit" dali postoji mogucnost da se postojeci detektor rucne izrade prepravi da radi samo na plemenite metale, i da se poveca dubina , radi se o kopiji bertolda . I zanima me dali ima i koliko kosta neka masina bolja od ove moje a da je ima na lageru .
Odgovori
#13
mislis ,, berthold .. koji je to model berthold ima vise modela , a u vezi boljeg kontakt telefon imas gore u desnom uglu sajta .
Odgovori
#14
ok, pozdrav Stvarno neznam koji je model u pitanju ,radi na 10 baterija od 1,5 v ,cujemo se i vidimo uskoro kod vas . Big Grin Big GrinBig Grin
Odgovori
#15
Prednja strana

[Slika: 15korl.jpg]

Zadnja strana

[Slika: 20f3zvp.jpg]

montiran pcb

[Slika: 2rf7z8p.jpg]


Evo i pcb-a sa elementima.


Priloženih Datoteka
.zip   pcb.zip (Veličina: 64.44 KB / Preuzimanja: 271)
Odgovori
#16
Meni ova montirana ploca sa delovima lici na "cezar"
Odgovori
#17
AAAAAAAAAAAAA.....
ABE EJ BE RODJACE...... ORBIT...
HAHAHAHA...JBT...
pa slusaj be ti be orbite ja sam prodavao ovaj detektor na limundo i ja sam ga hvalio i sve ostalo moje slike .....
hahaha e jbt tek sada sam skapirao skroz ,,,,,,kasno palim dugo verglam
aaa pa dobro sone tako ti drugu svome  napusi me covek ....
pa dobro nisam mnoggoooo preterao jesam malo ali 70/ je istina ...
joj to je bila fora za stvaranje nervoze konkurenciji jbg nismo se tada znali licno.....
hahaha a koliko videim jesi se iznervirao nema veze castim turu pica za izvinjenje...
Odgovori
#18
[Slika: 33yrlgk.jpg]  cezar !!
Odgovori
#19
[Slika: 2jayrs4.jpg]
Odgovori
#20
Napravio sam detektor po ovoj semi ali me cudi kako ne dobijam nikakvu promenu napona na Rx kalemu kada sondu pomeram iznad metala, non stop je 4,5 V izmedju krajeva Rx kalema i mase. U slusalicama non stop cujem jedva cujan ton koji se menja kada sondu pomeram iznad metala. Koristim univerzalnu sondu... Sta bi mogao da bude problem?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)