Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: gold target
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3

orbit

metal detektor gold target"paracinac"nas domaci rucni rad poboljsani model sa zastitom od elektro smetnji moze da radi bukvalno ispod dalekovoda bez problema uz detektor idu punjive baterije 12 komada sa punjacima dve sonde spider za lakse terene i leptir mocna dubinska sonda na slikama je uporedni test goldtarget i fiser z700 pro qviksilver creveni podaci goldtarget plvi fiser podaci su kada je detektor u tihom modu sa maksimalnom diskriminacijom u standard modu je dublji za 30-40 procenata detektor je proveren na terenu u realnim terenskim uslovima i pokazao se kao odlican i vrlo pouzdan otporan na sve vremenske uslove dostize dobinu i do 140 cm u zemnji na vece predmete zlato i novcice nepogresivo pronalazi ima strogu diskriminaciju po kvalitetu moze jedino da mu parira minelab X-Terra 705 za sve podatke garantujem na slikama su prikazani minimalne dubine ali ide jos dublje razlog prodaje imam dva identicna a bice ih jos sve sto je nejasno pitajte srecno metal detektor za one koji znaju dovoljno je reci cezar-gold target...za one manje upucene detektor je pravio nas covek po uzoru na vec cuveni cezar stim sto je ovde dotato nesto od minelaba nesto od fisera estetski neizgleda nesto bas ali u realnim okolnostima ima bolje rezultate od svih fabrickih modela cak i od onih koji kostaju par hiljada eura servis obezbedjen detektor je nov leptir sonda dubinska koristi 12 baterija AA 1.5v obavezno punjive.Za razliku od nekih koji prodaju detektore a nemaju pojma sta prodaju ja veoma dobro znam sve mogucnosti detektora i odgovoricu vam na svako pitanje nedvosmisleno i tacno ovo je ozbiljniji model ali moze i pocetnik da se veoma brzo snadje diskriminacija perfektna bez lazne skromnosti najbolji detektor koji sam dosad imao


--- Dodato 21.03.2011. 10:11 ---
trenutno na lageru imam samo jedan detektor ovaj na limundu za kupce koji imaju predhodni model a hteli bi da kupe moram da naglasim da je rok isporuke 15 dana znaci ovaj moze isporuka odmah po zavrsetku licitacije za ostale 15 dana od dana porudzb :lol: :lol::lol:

orbit

A unutra cesar koji , ili vhites klasik 3 .

orbit

Sematic klasik 3 .

orbit

Ovaj detektor se zove po zelji kupca , tako da moze biti CESAR , ,,GOLD TARGET ,, A MOZE SE ZVATI I MINELAB 4500 GP , ZAVISI OD PLATEZNE MOCI KUPCA . fuiii malo doda od minelaba gp koji u zivotu nije ni otvorio . :? :?:?

orbit

nejasno pitajte srecno metal detektor za one koji znaju dovoljno je reci cezar-gold target...za one manje upucene detektor je pravio nas covek po uzoru na vec cuveni cezar stim sto je ovde dotato nesto od minelaba nesto od fisera
pozz,rodjo kolko kosta ova masina?

orbit

Pozdrav , ja mogu da uradim ovu masinu , ali u sustini ja ove aparate sam izradjivao pre par godina , a lose si shvatio ovo na slikama nisam ja pravio ali u kutji se nalazi upravo ovo sto sam stavio mislim na montaznu semu . Ne radim ih jer imam bolje masine od ovih .

zumbul

Orbit, imao bih jedno pitanje za tebe. Ako sam dobro shvatio neko ko prodaje ovaj model, a verovatno ga i sklapa, je preterao sa njegovim karakteristikama? Ako si ga nekada izradjivao onda sigurno znas i kakve su mu karakteristike i da li vredi?

Na internetu se mogu naci i neke seme i pcb sa elementima za njega, evo jedne od njih ...

[Slika: 29gos2p.jpg]

orbit

Da mogu se naci po internetu , pcb sa elementima cak i elektricna sema za njega , detektor potice iz Bugarske od majstora iz Vidina Miladina on ga u bg prodaje pod nazivom krokodil iz Vidina , iskopiran je od strane nasih majstora pa je kasnije nazvan gold rower , odnosno kako ko ga je kopirao nadenuo mu svoje nazive za tzv detektor to je Cesar , Magma itd , detektor nije uopste los odnosno zaista je ravan vecini detektora iz vise klase iako izgleda dosta jednostavan , ali daleko od toga da je od gore pomenutih rezultata odnosno da nalazi u zemlji na 140cm , njegov maksimalni domet je oko 120cm u vazduhu a vazduh i zemlja su ko nebo i zemlja sa 27cm sondom ide do 90cm na nasih 5 dinara ako se dobro izradi domet mu je nekih 40cm opet vazduh ali je ako ga uporedimo sa recimo vhites klasikom daleko bolji ili fisera 1265 a mnogo jednostavniji od fisera cz 5 a ravan u dometu i u zemlji , mana detektora je sto iz cista mira dobija sa vremena na vreme na nestabilnosti .Ali da je nesto dodato od Minelaba nema nije dodato ni M , prijemnik je ukraden od fisera 1235 predajnik fazno okretanje kanali za gvozdje i plemenite metale ukradeno od vhites klasik 3 , tonski deo je vec izmisljen od strane Miladina .

orbit

Velika glupost je i u tome da ovaj detektor ako mu stavimo sondu gore pomenutu dobija na dometu u zemlji dobija ali samo u vazduhu tako da mozemo mu staviti i sondu od 50cm , u zemlji postizemo apsulutno iste rezultate kao i sa sondom od 27cm no veliki majstor koji prodaje taj gore pomenuti detektor ga je uzdigo do te mere da nema blage veze sa stvarnim rezultatima , tako sam ja, dosta radeci eksperimente sa njim posto sam promenio oscilator dobijao u vazduhu domet od cak 60cm na 5 dinara ali kada se isti taj detektor testira u zemlji domet mu ostaje potpuno isti kao i sa njegovim osnovnim oscilatorom .
Stranica: 1 2 3