Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na prodaju ELEKTRONIK JON LOKATOR
#21
Najbolje neko ko ima 300 eura, mozda ako je dobar sa pare ce da ga uzme i za 250, nek ga kupi pa ce da kaze koliko kila zlato je nasao, ali ispod 3 nece da bude sigurno. A sto se tice do zakopano zlato moze da se nage sa ovaj aparat, samo deo od problema na koji ces da naletis je zlatna ruda, refleksija od zakopano blago, odstupke od reaalne mete, elektromagnetnih zracenja, kosmicki zraCENJA, MIKRONSKI DELOVE ZLATA KOJI SVOJU ENERGIJU REFLEKTIRAJU na okolne minerale i druge zaKOPANE objekte, i jos mnogo toga,i pored svih tih signali tesko ces da odredis koj je tacan ako uopste ga imAS. Niko ko je nasao zlato ne prodaje taj aparatskim ga je nasao. Prvo zato sto je dobar, i drugo zato sto tada ne bi mu stalo do tih recim0o 500 ili 1000 evra. Ali to je ta industrija gde se vrte velike pare, a niko ne moze da dokaze da je dao recimo 5000 eura za nesto sto vredi u delove nekih 10 ili 20 eura.
I oped kao najljepi primer za ovo sto pricam cu da  spomenem pravaranta koji prodaje COLORADO GOLD STICKS na Ebay koj za 2 dolara u delove hoce da zaradi 200 i vise dolara, a daleko je od toga da neko ce sa to da nage zlato. Evo i link kako to izgleda odunutra pa vi odcenite dali sam u pravo ili ne

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/co.../index.dat

http://www.ebay.com/itm/Colorado-Gold-Si...43c839f4a7



https://www.youtube.com/watch?v=hC68NXjLVWQ


ALI ZA SVAKA ROBA IMA KUPAC
Odgovori
#22
Nikada vam niko nece reci dali je nesto vredno naso  pa i ovaj lokator moyda ce samo jednom da odreaguje onako kako mu pise ko yna ...
Odgovori
#23
Postovanje Kaligula, hvala za pojasnjenje problematike zracenja i njegovih energetskih refleksija, i ako sam bez velikog iskustva imao sam predstavu da to na terenu kada se traze anticke magaze nije bas kao u reklamama za te lokatore. No kao sto kazete ima kupaca zasvaku robu.

(10-04-2014, 11:56 PM)mile link Piše: Nikada vam niko nece reci dali je nesto vredno naso  pa i ovaj lokator moyda ce samo jednom da odreaguje onako kako mu pise ko yna ...

Mozda i odreaguje ali ko zeli da kocka taj novac da se uveri hoce li taj jedan put njemu da zapadne  Wink
Odgovori
#24
(11-04-2014, 11:56 AM)Timpolok link Piše: Postovanje Kaligula, hvala za pojasnjenje problematike zracenja i njegovih energetskih refleksija, i ako sam bez velikog iskustva imao sam predstavu da to na terenu kada se traze anticke magaze nije bas kao u reklamama za te lokatore. No kao sto kazete ima kupaca zasvaku robu.

[quote author=mile link=topic=3839.msg33023#msg33023 date=1397166988]
Nikada vam niko nece reci dali je nesto vredno naso  pa i ovaj lokator moyda ce samo jednom da odreaguje onako kako mu pise ko yna ...

Mozda i odreaguje ali ko zeli da kocka taj novac da se uveri hoce li taj jedan put njemu da zapadne  Wink
[/quote]
Krupno je tesko da se nage, sitno je jos teze
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)