Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katcapun...
#31
lele gradiste i crkviste lele raj za md .......el ga vec pretrazili ako nisu rezervisi za mene jedan dan da me odvedes Smile
Odgovori
#32
Nije problem ako si za saradnju..
Odgovori
#33
napisao sam ti i prosli put kad se popnes na kamen kao bure ispred tebe na jug treba da vidis orla a orao je okrenut gleda u skalu skala je visoka oko deset metra odmah da ti kazem ostava nije velika ima tri velika dukata ali je i knjiga tu to je treca knjiga koja je nedostajala pokojnom deda zivoti i taj opis je od njega a ko zna deda zivotu zna koliko je ozbiljan taj opis
Odgovori
#34
imate tu pet kladanca ima bakarno kladance  ispod ovcjeg kamena jedno kod kuce gde zivi monah iz njega se ne pije voda jedno preko puta crkve iz njega se pije voda  iznad crkve jedno lekovito za oci i jos jedno iznad koje je presusilo a gde je izvirala vruca vooda to kladance o kome pricate je bakarno a taj starac o kome pricate mestanin nema pojima trazi pedeset godina i nista nije naso on samo voli da prica o tome cak je kopao i u manastiru unutra trazio podrum koji je dvadeset metara od crkve i od toga nema nista ima tamo tri monaha nemoze da se radi mrksina cuka je ispred krive feje a jalov preslap iznad jelasnice sto znaci da su usli u kacapun kod lepenice tj korneson kamen pa su onda otisli preko kunova brestova u kukavicu pa se spustili u leskovac a ne iz kukavice u kacapun kao sto mnogi misle .a gradiste ili takozvani rimski grad je prekopan ne penjite se bezveze
Odgovori
#35
Imperator naravno moze da se dog Smile sve sto nadjemo sve delimo odmah Smile
Odgovori
#36
Koloseum reci mi kada staneš pored kladanče sa bakarnom cev u šta gledaš ...............
Odgovori
#37
nema bakarna cev nego je voda kao od bakra da dodjes do njega da pijes vodu mozes da stanes samo na jedno mesto kako mislis ispred njega kad gledas u njega ne vidis nista sem izvor kad pogledas iznad njega vidis ovcji kamen tj stenu kad pogledas levo vidis gavranov kamen kad pogledas desno ima stara crkva i vodenica kad pogledas iza ima reka i stena neznam na sta mislis budi konkretniji
Odgovori
#38

[quote author=Imperator link=topic=3346.msg31865#msg31865 date=1395488931]
Rimljanine jel ti uopste znas sta je bilo u selu Katcapun? Nas Katcapun izmedju Vranja i Hana...Izgleda ne znas... Da nesto ima,ima...samo treba da se udruze dobri ljudi i jaki u glavi...E kad se to desi,mozda moze nesto da se odradi...Mada znam ljude koji su tamo vec nesto odradili...
hehe...dragi moj imperatoru...valjda znam po nesto a mozda i dosta toga u kacapun(bas taj nas kacapun izmedju vranja i hana)ne znam koliko si upoznat ko je sve bio po kacapunu i sta se sve radilo tamo,od manastira do onaj bunar kopan na brdu gde su trazili crkvu.mnogo je jakih ljudi tamo proslo...ako neko ima nesto konkretno:imamo sve uslove da nesto odradimo"ali konkretno"!ne kao taj gore navedeni starac koji sve zna gore a u stvari zivi ko siromah,ko zna i ko ume i ko ima srece to se vidi vremenom ali puste price ostaju vecno.mnogo je tesko doci do cilja...retki su.i takooo,pozdrav
Odgovori
#39
KOLOSEUM za  Katcapun treba da ima kladanče koje ima bakarnu sev i gleda u veliku stenu i na stenu ima tri trougla a izdaljine se vidi ka jedan stranice su 27,27,44 donja...........ovo de za rim.
Odgovori
#40
znam za taj trougao ali nisam uspeo da ga nadjem to je taj kladanac  a za rim ti je gradiste brdo iznad manastira
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)