Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VLADIKINE PLOCE
#1
EVO KAKOIZGLEDAJU VLADIKINE PLOCE  NA STAROJ PLANINI


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
kako vidim niko nista nezna od vladikine ploce,toliko na forumu a niko bas nista nezna Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Odgovori
#3
Zdravo
vladikina ploca okolina Pirota.Kada predjes reku iza sela Rsovci naicices na mesto Vladikine ploce....na samoj steni nacices znakove ali to nisu vredni znaci ...dole na ulaz vrata su sakrivena i zazidana tu.... Od Vladikine ploce predji....
Koliko sam uspeo ovo na brzinu da nadjem a detaljnije cu da opisem kada budem mogao...
pozdrav
Odgovori
#4
U pravu si kosac gledano uovu sliku taj ulaz se nalazi levo od velike pecine to je mala pecina koja je bila zazidana ali je otvorena pre mozda 15 20 god. i po prici nekih je nesto izvadeno,bio sam tamo ali ne sa detektorom samo iz radoznalosti i mesto je prerovano komplet...inace ovo je slikano iz donju rudinu...
Odgovori
#5
Bez uvrede, ali Vladikine ploce su od pecine pa prema Paklestici, i da tamo je sve prerovano i prosejano, a u pecinu vise ne moze ni da se udje od silnih rupa tj. kratera, ako nadjem slike postavicu da vidite kako to sada izgleda tj. pre nekih godinu i nesto... Na tom potezu ima zanimljiva vodenica koju smo pretrazivali, pominjao sam to na nekoj drugoj temi...
Odgovori
#6
jeste kolega da su desno, a ja sam pokusao da objasnim za onu malu pecinu sto je bila zazidana i po opisu sto je reko kosac ona je na samom ulazu u kanjon sa leve strane kad ides od rsovci nizvodno prema paklesticu...pozzz
Odgovori
#7
eee Milane i ti Budo...Vladicine ploce nisu na Staru planinu...to je pod Vidlic planinu....heheheh
Odgovori
#8
e bobane stvarno si zavojac...hehe vidlic pocinje od pl. dom pa prema dimitrovgradu a vladikine ploce koji kamik i dupni kamik spadaju u staru planinu kao i crni vrh.... ;D
Odgovori
#9
ima se planovi za vladikine ploče.......
Odgovori
#10
(10-02-2016, 06:46 PM)BrankoV link Piše:ima se planovi za vladikine ploče.......

http://www.skrivenoblago.com/index.php/t...813.0.html
ako nije vec zavrseno
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)