Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: VLADIKINE PLOCE
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2
EVO KAKOIZGLEDAJU VLADIKINE PLOCE  NA STAROJ PLANINI

milano pirrossi

kako vidim niko nista nezna od vladikine ploce,toliko na forumu a niko bas nista nezna Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

kosac

Zdravo
vladikina ploca okolina Pirota.Kada predjes reku iza sela Rsovci naicices na mesto Vladikine ploce....na samoj steni nacices znakove ali to nisu vredni znaci ...dole na ulaz vrata su sakrivena i zazidana tu.... Od Vladikine ploce predji....
Koliko sam uspeo ovo na brzinu da nadjem a detaljnije cu da opisem kada budem mogao...
pozdrav
U pravu si kosac gledano uovu sliku taj ulaz se nalazi levo od velike pecine to je mala pecina koja je bila zazidana ali je otvorena pre mozda 15 20 god. i po prici nekih je nesto izvadeno,bio sam tamo ali ne sa detektorom samo iz radoznalosti i mesto je prerovano komplet...inace ovo je slikano iz donju rudinu...

pluer

Bez uvrede, ali Vladikine ploce su od pecine pa prema Paklestici, i da tamo je sve prerovano i prosejano, a u pecinu vise ne moze ni da se udje od silnih rupa tj. kratera, ako nadjem slike postavicu da vidite kako to sada izgleda tj. pre nekih godinu i nesto... Na tom potezu ima zanimljiva vodenica koju smo pretrazivali, pominjao sam to na nekoj drugoj temi...
jeste kolega da su desno, a ja sam pokusao da objasnim za onu malu pecinu sto je bila zazidana i po opisu sto je reko kosac ona je na samom ulazu u kanjon sa leve strane kad ides od rsovci nizvodno prema paklesticu...pozzz

boban321

eee Milane i ti Budo...Vladicine ploce nisu na Staru planinu...to je pod Vidlic planinu....heheheh
e bobane stvarno si zavojac...hehe vidlic pocinje od pl. dom pa prema dimitrovgradu a vladikine ploce koji kamik i dupni kamik spadaju u staru planinu kao i crni vrh.... ;D
ima se planovi za vladikine ploče.......
(10-02-2016, 06:46 PM)BrankoV link Piše:ima se planovi za vladikine ploče.......

http://www.skrivenoblago.com/index.php/t...813.0.html
ako nije vec zavrseno
Stranica: 1 2