Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metovnica
#1
Ovo mesto je zanimljivo, zato sto je duz celog sela prolazio turski put, nalazi se blizu romuliane, a i nemci su tu vozovima prolazili u II svetskom ratu.. Pa ako je neko cuo neku pricu neka pise.. Pozz  Big Grin
Odgovori
#2
(30-07-2013, 12:10 AM)Lovac na blago link Piše: Ovo mesto je zanimljivo, zato sto je duz celog sela prolazio turski put, nalazi se blizu romuliane, a i nemci su tu vozovima prolazili u II svetskom ratu.. Pa ako je neko cuo neku pricu neka pise.. Pozz  Big Grin

Koristi pretragu na forumu postoje teme o Metovnici...
Odgovori
#3
Ne izbacuje mi nista, samo ovo sto sam pisao, trazio sam dugo.. Bio bih ti zahvalan kad bi nasao ili kad bi se setio gde je smestena tema..  Pozz
Odgovori
#4
Ja znam za pricu da su voz ispraznili u tunel.ali kazu da su uzeli odatle proveriti...mozda traba proveriti
Odgovori
#5
Pozdrav dumivan,
Za tu pricu nisam cuo, ali svi predpostavljaju da tu ima nesto... Okolina tunela je raskopana jos pre 3-4 godina.. A skoro su se vratili da opet kopaju.. Verovatno da jos nista nisu nasli...
Odgovori
#6
Tunel prema Zvezdan je kopan mnogo puta ali neznam dali je nesto nadjeno . Pre 15 - tak godina isao sam sa nekim starcem iz Bora sada vec pokojnim da trazimo  neku supljinu gde se nalaze mape tog tunela . Nismo nista nasli .
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)