Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Metovnica
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.

Lovac na blago

Ovo mesto je zanimljivo, zato sto je duz celog sela prolazio turski put, nalazi se blizu romuliane, a i nemci su tu vozovima prolazili u II svetskom ratu.. Pa ako je neko cuo neku pricu neka pise.. Pozz  Big Grin
(30-07-2013, 12:10 AM)Lovac na blago link Piše: [ -> ]Ovo mesto je zanimljivo, zato sto je duz celog sela prolazio turski put, nalazi se blizu romuliane, a i nemci su tu vozovima prolazili u II svetskom ratu.. Pa ako je neko cuo neku pricu neka pise.. Pozz  Big Grin

Koristi pretragu na forumu postoje teme o Metovnici...

Lovac na blago

Ne izbacuje mi nista, samo ovo sto sam pisao, trazio sam dugo.. Bio bih ti zahvalan kad bi nasao ili kad bi se setio gde je smestena tema..  Pozz
Ja znam za pricu da su voz ispraznili u tunel.ali kazu da su uzeli odatle proveriti...mozda traba proveriti

Lovac na blago

Pozdrav dumivan,
Za tu pricu nisam cuo, ali svi predpostavljaju da tu ima nesto... Okolina tunela je raskopana jos pre 3-4 godina.. A skoro su se vratili da opet kopaju.. Verovatno da jos nista nisu nasli...
Tunel prema Zvezdan je kopan mnogo puta ali neznam dali je nesto nadjeno . Pre 15 - tak godina isao sam sa nekim starcem iz Bora sada vec pokojnim da trazimo  neku supljinu gde se nalaze mape tog tunela . Nismo nista nasli .