Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grobnica ili (?) Uglavnom lokalitet sigurno
#41
da popijemo po casu mleka ....al si ti pametan  oces da nas potrujes sve od reda i tako se resis konkurencije na ternu
ja sam sa pravnim sistemom ove drzave ratovao od svoje 14 godine jos od malih nogu sam bio sklon krsenju zakona pravila urusavanju sistema i poredka.....ti sistem i poredak
sad imam 40 gidina i digo sam ruke od toga od mene dosta ponekad mi dodju drugovi sluzbena lica i to samo zbog toga sto normalno intelektualno vodim razgovor sa komsilukom pa mi onda komsiliuk zove policiju
naviko narod da hebe koga kako stigne pa kad vidi da nemoze zove pandure ;D nista zato ljudi rade svoj posao mora da dodje sta ces i njih svaka budala moze da j....e kad im se cefne
sto se tice pravnog sistema ma ajde bre idi begaj KAD god sam bio KRIV ali kriv 100% dobio sam oslobadjajucu ili su tuzbe povucene

kad god NISAM bio kriv ali zaista NI KRIV NI DUZAN kad me opauci pravni sistem sa nekom vanpameti kaznom nebude mi dobro

tako da nas pravni sistem je napravljen da drnda sitne ribe male ljude i obicno oni koji nisu krivi izvuku najdeblji kraj


mada cika vucic je sad nesto pokrenuo na bolje videcemo sta ce biti mozda pravni sistem i pocne da funkcionise ali cisto sumnjam policija je uvek hapsila i radila svoj posao
pravni sistem je pustao i oslobadjao para vrti gde burgija nece

tako da drugari manite se prava i pravnog sistema uzmi bre detektor i lopatu i idi kopaj trazi novcice uzivaj opusti se
Odgovori
#42
Lepo si im reko Bodo nego ajde znas kako ovo nije za dzabe snimljeno
http://www.youtube.com/watch?v=Jbyj64LB9tg
tako da jbg jos od tada se nismo promenili  ;D
Odgovori
#43
Postovani g.Konan,

fotografije su Vam interesatne.Moguce je da se radi o nekoj Rimskoj vili i da ima i drugih objekata u blizini.Nemam informaciju da je to zvanicno nalaziste i verujem da ima sansi da dodjete do nekih interesantnih predmeta.

Da li je situacija napredovala i da li imate nove fotografije?

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#44
bez komentar.Se se mozi so dobra ekipa...bravo
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)