Ocena Teme:
  • 2 Glasov(a) - 2.5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNACI VO MAKEDONIJA
#11
Citat:imam potreba od dokument ,i od aparatura skener i tragac,imeno najdeno e srna so skrsena noga, so glava zavrtena da gleda nazad,(srnata kako kles e malce i ostetena od neuku ludge mislat sekade ima pari no toa e toa ,kaj sto e skrsena nogata izvadeni se dve kamcinja (dijamantcinja malecki)sto licno se uveriv so moi oci i bea videni i drzeni vo racete moi,)vo blizina ima klesano IBRIK, i prevrten golem kamen na koj bil kleasano SOFRA, slobodno pisete da sorabotuvame no bez dokument mapa dgabe e se ,kopii i eksperti na usta ima eden kup po svetot a pravite so dokument sportisti malku,pa ako se pronajde nekoj neka pise ce sedneme na masa,e mail <!-- e <a href="mailto:xxxxxxx@yahoo.com">xxxxxxx@yahoo.com</a><!-- e za kontakt pozdrav (privatne poruke)


cisto sumnjam da si ja videl pravata srna i deka se ivadeni dijamanti taa e na plocka reka i go poznavame covekot sto ja crtal i toa toj rasipal zaradi nogata pravata treba da e na modra reka tamu ja baraj.
Odgovori
#12
[quote="astor"]imam potreba od dokument ,i od aparatura skener i tragac,imeno najdeno e srna so skrsena noga, so glava zavrtena da gleda nazad,(srnata kako kles e malce i ostetena od neuku ludge mislat sekade ima pari no toa e toa ,kaj sto e skrsena nogata izvadeni se dve kamcinja (dijamantcinja malecki)sto licno se uveriv so moi oci i bea videni i drzeni vo racete moi,)vo blizina ima klesano IBRIK, i prevrten golem kamen na koj bil kleasano SOFRA, slobodno pisete da sorabotuvame no bez dokument mapa dgabe e se ,kopii i eksperti na usta ima eden kup po svetot a pravite so dokument sportisti malku,pa ako se pronajde nekoj neka pise ce sedneme na masa,e mail <!-- e <a href="mailto:xxxxxxx@yahoo.com">xxxxxxx@yahoo.com</a><!-- e za kontakt pozdrav (privatne poruke)[/qote]
na koe mesto vo mk.se znasite
Odgovori
#13
za tragalo>

dali si gi videl ti licno i dali imas slikano i na koja teritorija
Odgovori
#14
za sportist: dada licno slikani pozz
Odgovori
#15
gi imam videno a se na samata granica na srbija i makedonija kumanovski reon pozz
Odgovori
#16
za ovaa li zboris

[Slika: 3399483c.jpg]
Odgovori
#17
zdr kolegi kako ste poz i dejanosi ima uste i od lovdjijata da taae srnata imami poubavi slik ima i od petel i od sofra i od manastirot sv ilija samo nemam od parite Smile SmileSmile )
Odgovori
#18
Citat:imam potreba od dokument ,i od aparatura skener i tragac,imeno najdeno e srna so skrsena noga, so glava zavrtena da gleda nazad,(srnata kako kles e malce i ostetena od neuku ludge mislat sekade ima pari no toa e toa ,kaj sto e skrsena nogata izvadeni se dve kamcinja (dijamantcinja malecki)sto licno se uveriv so moi oci i bea videni i drzeni vo racete moi,)vo blizina ima klesano IBRIK, i prevrten golem kamen na koj bil kleasano SOFRA, slobodno pisete da sorabotuvame no bez dokument mapa dgabe e se ,kopii i eksperti na usta ima eden kup po svetot a pravite so dokument sportisti malku,pa ako se pronajde nekoj neka pise ce sedneme na masa,e mail <!-- e <a href="mailto:xxxxxxx@yahoo.com">xxxxxxx@yahoo.com</a><!-- e za kontakt pozdrav (privatne poruke)

kako prvo treba da go najdis lovdgijata klesan na golem kamen a posle mozeme da razgovarame jas ke ti ja kazam kade e kaucijata pozz
Odgovori
#19
eve go filip krstot za koj ti pisuvav poozzzz


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Odgovori
#20
PISETE KOJ IMA MAPA ZA PETELOT STO OKOLU NEGO IMA PILINJA A PETELOT GLEGA PRAVO VO ZLATOTO POTOCNO TOA E KVACKA SO PILINJA SO SE BARA BO KRIVA PALANKA.JAS JA ZNAM BEV NA TOA MESTO PRED EDNA NEDELA.PISETE NA EMAIL <!-- e <a href="mailto:XXXX@live.com">XXXX@live.com</a><!-- e
privatne poruke ili ovde
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)