Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sat pet do dvanest
#31
Procitajte sta je napisao Himovic i sta sam mu ja odgovorio....VEOMA JE MNOGO RECENO TIM KOMENTAROM.
Cudi me da se Himovic jos nije oglasio za daljnja upustva ???
Odgovori
#32
Ovo za tisu sam samo onako naveo nisam u vezi sata  A jedan sat pet do dvanaest ima na MACJOJ GLAVI ..
Odgovori
#33
Grotagold ,dali se radi o jednom grobu
Odgovori
#34
GROTAGOLD  Za TISU      MISLIM  DETE ZAKOPAN  I MALO SAM ZABORAVIO NESTO POTSETIME  RECI NESTO  POZ
Odgovori
#35
DA...REC JE O GROBU SA SPOMENIKOM.  
EVO PO OBECANJU NASTAVLJAM DALJE SA INFORMACIJAMA. KO BUDE POSTAVIO SLIKU SA TIM GROBOM I SPOMENIKOM (da se vidi natpis na spomeniku) DAJEM SVE PODATKE GDE I KAKO DALJE.
KO MOZE NEKA POZURI DA NEBUDE POSLE...KLIZAVO I LOSE VREME TESKO SE IDE "UZBRDO ILI NIZBRDO"
Odgovori
#36
NIKO NEMOSE SLIKU DA POSTAVI  OSVIM MENE SAD JE TESKO ILI JEDAN DAN CU DA POSTAVIM    A SAT  VISE NEPOSTOI  POZ
Odgovori
#37
zdravo branko.jeli se taj sat o kome pricas nalazi na KUKAVICI???pozdrav
Odgovori
#38
Grotagold, dali je u pitanje jedan ili su tri groba?
Dali treba svi tri spomenika da su na isti nacin uradeni, mislim na nacin klesanje kamena?
Odgovori
#39
Koliko se ja secam postoji samo jedan spomenik. Mozda u blizini ima jos ali ovaj je usamljen i nalazi se tik pored........  8)
Odgovori
#40
;D Samo da dodam sat pet do dvanaest znam da se u Bela reci nalazi isklesan u podrumu . Licno sam video i slikacu ga ako je potrebno .Dali se sada blizi resenje sata i dali bi neko mogao da pojasni .Postoji li resenje ????? ???
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)