Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jelasnica kod nisa
#21
Pozdrav svim i hoce li neko malo da protumaci ove slike
Odgovori
#22
JA ke ti kasam sto e fotokopir od orginal nesto poz
Odgovori
#23
Tomicu mozes li malo to da mi pojasnis nije mi bas jasno.pozzz.
Odgovori
#24
nemora neko da bude iz nisa da bi ti pomogo moze ti bilo ko pomoco ko ima zapis za ta mesta mislim da imam i ja koliko pamtim zapis tu ima neka reka gradasnica ,zapisi su mi kod druga kad budu kod mene napisacu ti ceo zapis ali zapamti svaki zapis moras procitati vise puta da bi shvatio o cemu se radi nije uopste prosto ko sto izgleda moras razmisljati kao oni da bi uspeo da nesto nadjes a kad odes na teren ne drzi se strogo zapisa nego razmisli kad pogledas teren gde bi bilo najbolje sakriti ostav u zapamti zapisi koliko god bili tacni prepisani su vise puta mozda je neko prepisao po koju rec pogresno poz i puno srece
Odgovori
#25
Slazem se sa gore navedenim. Nije lako i nije jednostavno.
Odgovori
#26
Ja se izvinjavam kolegama, ali ni na jednoj slici ne videh klasan znak, uverite me da gresim nekom boljom slikom, za sada mi je meni ovo sve priroda, ovako nesto pa i bolje sam vdjao u svakom ataru u kom sam bio. Ne zelim da vredjam samo dobronameran komentar!
Odgovori
#27
sve sto je bilo lako za uzeti nemoj ni da trazite .....ostale su samo jos vukoj.... gde nije bilo lako doci do plena....naravno postoje i izuzeci ali to samo hajduke koji su tu ostavku poneli u grob ali to i nije toliko puno.....da su bili lukavi bili su jer je takvo vreme bilo iso sam po dosta terena i nimalo nije lako da se nesto prepozna i nadje ,za ostale periode naseg burnog tla samo je bitno poznavati istoriju,pratiti stare puteve i citati .....pozdrav na dalje i srecno na teren od mene Smile
Odgovori
#28
znam i ja puno mesta...ali mi treba covek sa aparatom...ako ima takvih nek se jave da se druzimoSmile
Odgovori
#29
@girose123 kakav aparat?obican md,laser,skener,lrl???? moras da naucis precizno da kazes sta te zanima i takodje precizno da odg. poz
Odgovori
#30
GOLDMONSTER P[OGLEDAJ ONO SRCE GORE I ONE RUPE I ONA DVA KANALA SVE JE TO KLESANO JA VERUJEM DA SI VIDJAO I BOLJE VIDJAO SAM I JA ALI KLESANO JE 100 POSTO SAD DALJE...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)