Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KUPOVINA DETEKTORA NA RATE!
#1
Firma Axis International d.o.o., jedini ovlasceni zastupnik za Srbiju detektora Minelab, XP, Fisher, Golden Mask...  do 31. decembra nudi mogucnost kupovine detektora na 6 mesecnih rata bez kamate cekovima gradjana kao i bankarske kredite bez ucesca i ziranata do 60 meseci otplate.

Za vise informacija kliknite ovde: http://www.metaldetektori.rs/kupovina-na-rate
ili me kontaktirajte na nikola@metaldetektori.rs
Odgovori
#2
bravo svaka cast to je vec nesto
Odgovori
#3
Za svaku pohvalu nema šta.
Odgovori
#4
Hvala. Ja smatram, ko je solidan tragac i radi na prosecnim terenima, moze aparat da mu se isplati tokom otplate kredita, a ko ima i malo srece, i mnogo pre.
Sta mislite?
Odgovori
#5
prosecan tragac na prosecnom terenu moze da isplati prosecan aparat naravno uz odredjeni broj sati koje provodi na terenu ...otici na teren i vratiti se posle 2-3 sata tako nece uraditi nista a kamoli isplatiti aparat
mislim da je bitno napomenuti ko planira da se ovim hobijem bavi i ocekuje finansisku dobit mora da bude spreman na kilometre i kilometre pesacanja sate provedene na terenu dosta odricanja i puno truda
naravno sve zavisi od terena cinjenica je da je vecina poznatih terena ubijeni i da se rade detektorima godinama unazad ali uvek se nadje nesto
ja sam imao srece nekako kada god sam kupio drugi detektor on se otplatio u veoma kratkom roku
mislim da 3-4 modela koje sam imao mogu da kazem da se nisu otplatili ostali dao bog jesu cak planiram da jedanog od njih uramim i smestim na zid zasluzio je
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)