Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: KUPOVINA DETEKTORA NA RATE!
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Firma Axis International d.o.o., jedini ovlasceni zastupnik za Srbiju detektora Minelab, XP, Fisher, Golden Mask...  do 31. decembra nudi mogucnost kupovine detektora na 6 mesecnih rata bez kamate cekovima gradjana kao i bankarske kredite bez ucesca i ziranata do 60 meseci otplate.

Za vise informacija kliknite ovde: http://www.metaldetektori.rs/kupovina-na-rate
ili me kontaktirajte na nikola@metaldetektori.rs
bravo svaka cast to je vec nesto
Za svaku pohvalu nema šta.
Hvala. Ja smatram, ko je solidan tragac i radi na prosecnim terenima, moze aparat da mu se isplati tokom otplate kredita, a ko ima i malo srece, i mnogo pre.
Sta mislite?
prosecan tragac na prosecnom terenu moze da isplati prosecan aparat naravno uz odredjeni broj sati koje provodi na terenu ...otici na teren i vratiti se posle 2-3 sata tako nece uraditi nista a kamoli isplatiti aparat
mislim da je bitno napomenuti ko planira da se ovim hobijem bavi i ocekuje finansisku dobit mora da bude spreman na kilometre i kilometre pesacanja sate provedene na terenu dosta odricanja i puno truda
naravno sve zavisi od terena cinjenica je da je vecina poznatih terena ubijeni i da se rade detektorima godinama unazad ali uvek se nadje nesto
ja sam imao srece nekako kada god sam kupio drugi detektor on se otplatio u veoma kratkom roku
mislim da 3-4 modela koje sam imao mogu da kazem da se nisu otplatili ostali dao bog jesu cak planiram da jedanog od njih uramim i smestim na zid zasluzio je