Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GARRETT GTI 2500
#1
Zdravo kolege tragaci.Ja se oko struje od kako me je drmala pre dosta godina ne pipam , tada me je i prosla volja da se time bavim . Hteo bih da vas pitam dali ovaj uredjaj (delta puls sniffer )ima neku diskriminaciju[metali nemetali] ili ne. I ako bi hteli da mi uporedite sa Garrett treasurehound [TOS] koji je bolji za rad i koji dublje detektuje. Hvala unapred.
Odgovori
#2
Citat:Zdravo kolege tragaci.Ja se oko struje od kako me je drmala pre dosta godina ne pipam , tada me je i prosla volja da se time bavim . Hteo bih da vas pitam dali ovaj uredjaj ima neku diskriminaciju[metali nemetali] ili ne. I ako bi hteli da mi uporedite sa Garrett treasurehound [TOS] koji je bolji za rad i koji dublje detektuje. Hvala unapred.
Zdravo!Delta nema diskriminaciju,mada sam skoro otkrio pogotovo kada se traga na pesku ili tankom sloju zemlje sa manjom sondom - veoma su razlicite brzine odziva detektora na razlicite vrste metala-trebalo mi je svega par sati da uvezbam zvuke i procenat iskopanog gvozdja i otpada se znatno smanjio.Ovo sam otkrio tek kada sam stavio slusalice sa vise impendanse(mnogo kvalitetniji zvuk)-mada se sada snalazim i bez njih.Sa vezbom se sve postize!
Za Garrett-a ne znam,stvarno nikad nisam radio s njim,nadam se da ce ti neko od kolega pomoci!
Veliki pozdrav..............fixxx Smile SmileSmile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#3
Jel tvoj Garrett two box - ovakav.............[Slika: scmhthound.jpg]

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#4
Donji deo je takav ali gore se umesto tog starijeg modela nalazi noviji model GARRETT GTI 2500 .
Odgovori
#5
Skrenusmo sa teme,nadam se da se administratori nece ljutiti-ili da otvorimo novu povodom ovog Garrett-a :?: :?::?: :?: :?::?: :?: :?::?:

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#6
Ili da se jednostavno jednom prilikom nadjemo zajedno na nekom terenu i uporedimo ova dva detektora :?: :?::?: :?: :?::?: :?: :?::?:

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#7
Ne mora da uporedjujete zato sto prosecan PI dubinac nadmasuje najbolje "two box" detektore sto se dubine tice.
Odgovori
#8
Nebi bilo lose da se otvori druga tema, cisto ono da postoji neki red...
Odgovori
#9
Citat:Ne mora da uporedjujete zato sto prosecan PI dubinac nadmasuje najbolje "two box" detektore sto se dubine tice.
Ma znao sam ja to,teoretski,ali na terenu stvarno nemam iskustva sa two box detektorima.Tako da ponuda APIS-u jos uvek vazi.
Veliki pozdrav...............fixxx Smile SmileSmile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#10
Hteo sam da pitam za karakteristike ovog detektora da bi znao dali da zadrzim ovaj sto imam ili da ija kupim neki kao sto je ovaj. Za saradnju sam sa iskrenim kolegama uvek . Zahvaljujem se na komentarima.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)