Ocena Teme:
  • 2 Glasov(a) - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DBP 2010
#1
Ima li neko šemu ili pcb za ovakav DBP 2010 ?

Evo nekih testova:


http://www.dailymotion.com/video/xh9qgp_...ektor_tech


http://www.dailymotion.com/video/xeh3n3_...h?start=17

[Slika: 2gtvpjn.jpg]
Odgovori
#2
ovo je orginalni snifer xr 71 a sa spajanjem signala i 100k na noise prodavan je pod oznakom xr 7 ono delta delta snifer nema veze sa ovim detektorom ovo je bar pedest posto stabilniji i bolji detektor od delte ili delta snifer ili kako ga ko zove !
Odgovori
#3
U knjizi nekog nemackog autora je obradjen pod dazivom DBP 2010 a po testovima bi trebalo da je dosta dobar mislim da bi trebalo da je dosta bolji od delte pulse koja je obradjena na turskom forumu i geotecu. Mene zanima da li ima neko odradjen pcb za njega sa elementima?
Odgovori
#4
Koliko sam ja video ovo meni lici na Ebinger UPEX s kojim sam nekad radio .  Upex zaista nema nikakvih problema da registruje vece predmete (20x20cm i vece ) na dubini od preko dva metra . Sporet smederevac je registrovao na preko 6 metara a kazu da su u Nemackoj nalazili saveznicke avione koji su padali u nekim mocvarama i na dubinama od 10 do 15 m . To je bio posao . Kostur pilota sa plocicom su prodavali za 10do 50 hiljada dolara zavisno od procene koliko je porodica mogla da plati. Bizarno ali sasvim bezazleno u odnosu na trgovinu organima na Kosovu i u Albaniji.
Odgovori
#5
Posle dosta traganja nasao sam semu i pcb, nalazi se u ovoj knjizi sa kompletnim podesavanjima i uputstvom za izradu:

Rolf Wilhelm - Das Kompedium der Metalldetektoren.pdf

http://www34.zippyshare.com/v/96802948/file.html

Strana 147, tu se nalaze jos nekoliko zanimljivih modela ali ovaj bdp 2010 je najzanimljiviji.
Toliko od mene pozdrav!
Odgovori
#6
(13-09-2012, 11:53 AM)roman25 link Piše:U knjizi nekog nemackog autora je obradjen pod dazivom DBP 2010 a po testovima bi trebalo da je dosta dobar mislim da bi trebalo da je dosta bolji od delte pulse koja je obradjena na turskom forumu i geotecu. Mene zanima da li ima neko odradjen pcb za njega sa elementima?
Pozdrav Roman.Ja imam tu knjigu i kompletan prevod sa opisom izrade i dijagramima i jos dosta toga.Tu knjigu sam uz pomoc prijatelja vec na ranijim nekim forumima postavio.Taj detektor sam licno pravio i uporedio sa originalnim i zaista radi odlicno.Nazalost ispravno me kritikujes u vezi postavljanja fotki na ovom forumu.To mi je slaba strana i nemogu nista postaviti.Mogu samo uopsteno diskutovati i nista vise
Odgovori
#7
Knjiga za DBP 2010 i lratki prevod




Priloženih Datoteka
.rar   DAS_KOMPENDIUM_DER_METAL.rar (Veličina: 196.79 KB / Preuzimanja: 292)
Odgovori
#8
DBP 2010 original knjiga je 49,4 MB i ne moze da se ubaci
Odgovori
#9
Zdravo svima ja imam tu knjigu ali nemam prevod tu knjigu imam je i nadisku potrebno mije prevod. Ako neko poseduje prevod mogu da mi ga šalju na email gospodinzvonko@yahoo.com a može i za novčanu nadoknadu. Zapoceo sam taj detektor ali nisam ga završio problek je to podešavanje
Odgovori
#10
knjiga je stvarno odradjena extra, kako bi se reklo ima sve od A do Š u njoj .
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)