Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pitanje, dali nositi metel detektor u grcku?
#1
dali nositi metel detektor u grcku za pretrazivanje plaza?
Odgovori
#2
(09-09-2012, 02:18 PM)djrakac link Piše: dali nositi metel detektor u grcku za pretrazivanje plaza?

Djrakac to ti nije bas najbolja ideja:1.oduzeceti to grci ako ti ga nadju na granici...2.Ako ga prijavis nemozes ga koristiti jer to ne dozvoljava njihov zakon nije to ko u Americi...3.Ako hoces zakonski da obavis taj posao treba ti mnogo para da bi obavio sve nihove obvrske i zakone  a to je mnogo mukotrpno i mnogo kosta ....Ja sam tri puta radio dole sa prijavom i to ti je pravi haos....Bolje odustani od te ideje..pozdrav
Odgovori
#3
(09-09-2012, 02:18 PM)djrakac link Piše: dali nositi metel detektor u grcku za pretrazivanje plaza?
ako ima nesto sigurno kazi da kontaktirame vo koj del od Grcija e jas sum od Bitola mozi da pomini detektor ili lokator
ne e problem i za toa sto ke se najdi se mozi da pomini pozz
Odgovori
#4
ljudi hvala za vase savete, inace idem na odmor u grcku i hteo sam malo rekreativno da ponesem m.d. za setanje po plazi i eventualno nalazenje novcica i nakita. koliko vidim grci su strogi povodom toga tako da m.d. ostaje kuci.
Odgovori
#5
nebi ja nosio
Odgovori
#6
djrakac!
Ако желиш да имаш ГРОЗНИХ проблема у Грчкој када те укебају са метал-детектором, ти га онда понеси са собом.
Грчки закони везани за недозвољену употребу метал-детектора на њиховој територији су више него ригорозни, а за странце су грозоморни.
Драги трагачи!
УЗМИТЕ К ЗНАЊУ И ДОБРО ЗАПАМТИТЕ !!!
У Грчкој има полиције у цивилу на сваком кораку, а посебно у близини њихових археолошких локалитета !!!
Поздрав!
Sneshko
Odgovori
#7
dali  moze  od  makedonije  za  srbije  da  se nosi  normalno  da  se prijavi  na  granici
Odgovori
#8
da li je neko imao iskustva u vezi md po crnogorskom primorju? da li oni prave probleme?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)