Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jel imaju ovi znakovi neku vaznost
#1
[Slika: 2ptyujc.jpg]
[Slika: 2eyx351.jpg]
[Slika: etfsjt.jpg]

50 metara iznad ovoga se nalazi ovo 
[Slika: 2vnqio4.jpg]
[Slika: 2vxmxqc.jpg]
Odgovori
#2
Možda grešim ali može biti ZMIJE PIJU VODU IZ PANICE bar sa one prve slike
Odgovori
#3
Zdravo dekimoca.

Ovaj znak se nalazi u blizini sela Mazerac, dole kod Kosaca. Znak ima vaznost.

[Slika: 2lwss3s.jpg]
Odgovori
#4
Hvala Grants, a jel neko mozda zna ili moze da predpostavi iz nekog svog iskustva, o cemu se radi  :-\ Wink
Za sta su karakteristicni ovakvi znakovi ???
Odgovori
#5
I zaboravio sam da kazem izvinjavam se svima sto su slike prevelike , trebao sam da predvidim pa da to sredim pre postavljanja al za sad kad su vec postavljene  :-[
Odgovori
#6
Jeli rodjo dal si probao tu ispod da kopnes malko?Ti znaci sam vec nege video i kolko se secam neki kolega rece da potrazis u pravac na strelke i ako nesto iscackas  da nastavis dalje kopanje.
Odgovori
#7
nisam kopao,zato sto iznad ovog kamena na 50m ima jedan manji ovaj gore na slikama sa cetiri zaokruzena krstica rasporedjenih nejednako a  na jednoj strani tog drugog kamena izmedju tih krstova ima udubljenje 10cmx10cm dubine nekih 4-5 cm, e sad budi pametan........ na koju starnu da ides.... :-\
Odgovori
#8
Pa prijatelju na pravu stranui detektor u ruke.To ti je ko da stalno gledas neko ubavo zence a mislis se na koju stranu da ides.Bar probaj i radi nesto  od gledanje i cekanje fajde nema.
Odgovori
#9
Jucer prica sas neki drugari .Kazu u nase selo ima cesma ima devojka uklesana podigla ruku a u nju drzi noz a ima i dve kugle tuj.Na drugo mesto ima kantar kriva strelka i do njuma tri rupke.Na trece mesto ima u jednu podkapinu glava od vola a malo dalje ima i makaze.Vidosmo i jedan krs na kamen do zemnju naprajen od male vodoravne crtke.....U reko super pa potraziste li sas detektor kopnuste li malko.Ma jok nismo joste cekamo da se pojavi neki sas dobar plan.Pa kolko cekate ?Ima vise od dvajes godine...
Sabajle prijatelje obuvaj cipele i pravac planina..Man se od cekanje idi i probaj proberi si dobro sa koga ces da ides al znaci ne krsi nisi gi ti ni klesao.Ako li mi nenadjemo ce se najde neki  drugi nek ima odakle da pocne.Pozdrav.
Odgovori
#10
APIS 100% si u pravu, od cekanja vajde nema  Tongue
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)