Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dajte mi savjet
#21
F70 je upravo najbolji za sitnije novcice jer radi na frekvenciji od 13 kHz, cak se moze koristit i za samorodno zlato.
Odgovori
#22
http://www.detektorforum.de/smf/fisher_l...832.0.html
Uzmi google translate i prevedi imas dosta likova koji su kupili i pisu svoja iskustva kao sto sam reko pojedini ga hvale a pojedini tvrde da je s..... kao sto je jedan svaba reko ili ga volis ili ga mrzis.....p.s i da ima mane ima kao i svaki detektor jer tek nakon dosta izlaska mozes da imas neko iskustvo i da procenis sam do tada mozes samo da citas.
Odgovori
#23
Kod mene je F-70 nekih 850 eura, u Cacku F-70 DD 11" 590 evrica.
E sad ili ovaj f ili Garret GTI 2500 ?!

E vala bas se oznojih sa ovim !!!
Odgovori
#24
Posto posedujem garrett gti 2500 mogu ti samo kazem da ako nemas iskustva nemoj bolje ni da ga uzmes jer ima da poludis...jer je stelovanje zajebano do smrti mada ok ima ovde iskusnih koji ce ti pomoci e sada u all-mod je baba roga sa velikom dd sondom nema mu ravnog e jedna mala prednost je sto mozes preko target-id da vidis velicinu i dubinu predmeta sto nemaju svi aparati ......ah da usput i da napomenem da je poprilicno tezak znaci imas da nabildujes ruku kao da si iso u teretanu dok trazis....velika mu je prednost i to sto ima backlihgt znaci mozes i nocu da trazis jer je osvetljenje ekstra sto mnogi nemaju...garrett njega hvali kao svoje naj oruzije....inace ako ne ides u all-mod onda nije nista bolji od nekog ace350...ali all-mod i jos dd sonda i imas da razbijas po tereni...naravno ako nema previse smece .......
Odgovori
#25
f70 je jako komplikovan za pocetnike zahteva mnogo prakse na terenu ja licno koristim kao pocetnik f5 i jako sam zadovoljan imas sve potrebne informacije i nije konplikovan za stelovanje idealan za obucavanje pocetnika kada steknes malo prakse uvek mozes preci na jaci tipa f75
Odgovori
#26
Hvala drugari. Vec je odprilike odluceno. Sto se tice tezine i pase mi da je malo tezi,posto sam 188 cm,a imam 110 kg,redovno treniram pa mi nije frka ..
Sto kazu moji u Bosni,lakse me oblacit nega hranit :-)))

Sto se tice koristenja.Sve je u pocetku malo potesko.Malo prakse i dobro proucit sta pise u uputstvu za upotrebu i nebi bio problem. Odustao sam od Garreta,jer sam dobio nekoliko informacija o njemu i uopste o danasnjim detektorima,tako da mi je on otpao. Takodje i F 70,mada je moguc u opticaju,ali vjerujem da ce to biti XP Deus definitivno.

Jebes ga,lakse je kupit auto nego metaldetektor :-)
Odgovori
#27
(19-01-2013, 12:28 PM)skiper link Piše:oni koji ga koriste kažu da ima dobru diskriminaciju da mu mineralizacija ne smeta kao ni dalekovodi. vidit čemo. Vjerujem da če bit bolji aparat od IGSL-a

Skiper.Od IGSL-a sigurno nije bolji.To ce ti potvrditi kolege koji ga imaju.
Odgovori
#28
(18-01-2013, 07:09 PM)skiper link Piše:ja sad planiram uzet golden mask 1+. za 300 eura sa SEF dd sondom od 30x25 cm. vidjet čemo kako če se pokazat. nije skup mislim da je za početnike ok. ja sad trenutno nemogu ulagat previše u to jer imam poslova oko kuče, a ovaj hobi volim tako da če ovaj bit ok.  evo više o njemu na ovoj stranici. Test u Britaniji.

http://translate.google.hr/translate?hl=...CEkQ7gEwBg

Skiper, da li ste uzeli Golden mask 1+ i kako se pokazao?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)