Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imam detektore...dubina do koje signal prodire je 1-7m
#31
SARAPT tebi prijatelju nista neodgovara mene prozivas da prodajem jeftino detektore po 200 evrica
banebeograd ti neodgovara zato sto skupo prodaje
znas li ti uopste sta hoces
e da ovaj na slici gore sa garetom gti 2500 to sam ja posto rece da poznajes dosta ovakvih kao ja  eto cisto da se upoznamo rekoh ti ja nekrijem se iza tastature
inace prodajem ovaj garet doduse ne za 200 350 evrica tova negi ima ni u bugarsku za takvu cenu
pravim banetu konkurenciju malo jbg ima se moze se sta ces srbija bogata zemnja pametan narod ocas posla zaradimo nesto posteno nesto neposteno ali taki smo ko nas voli voli ko ne nemora

inace sarapt ja sam rodom CRNOTRAVAC  znas da se crnotravci  mnogo mnogo mnogo voledu svoju bracu bugare  istoriska cinjenica
Odgovori
#32
a ti bane svemu nadjes manu mozda gti facka i do 8 metara mozda nismo uspeli da ga podesimo kako valja ...
bem li ga kod mene nije hteo da predje 90 cm u zemnji na predmet normalne velicine sa igl sondom
vozove nesam jurija po tuneli


http://youtu.be/B0JhfjyPQSk
e evo licno ja moja malenkost mali predlog za stelovanje ovog aparata za SRBIJU bre
e da nisam bas neki tragac i nemam iskustva recimo kao onaj SARPAT
malo pricam puno radim tu i tamo padne po neka figurica srebrna fortuna prelapaaaa
nekosta nesto u SRBIJI  700 evrica i to je samo mali deo

eto i to sam vam objasnio kako i zasto prodajem jeftino detektor pa sta cu otplati se brzo pa kupis drugi pa sve tako
ove BUGARSKE modele dobijam dzab dzabe bulju bi dali samo da kazem da su bar malo dobri
jbg moji sinovci dzaba vam novci neci da varam svoj narod nema tih para
samo realne mogucnosti svih aparata i to dokazane  na terenu ove vezdusne i ostale namestene  testove stavite sebi u bulju prevaranti
izvarali ste narod za silnu lovu
Odgovori
#33
sta da Vam kazem ljudi... ko ume ume... :-)
marsovac
Odgovori
#34
MARSOVAC ti si bar kupio detektor pa i ako pogresis nista zato ljudi grese ja te razumem sta si hteo da kazes po prospektu on sa igl sondom i treba da ideo dosta duboko u nekim slucajevima i do 5 metara ali nazalost nije tako
nekazem da je los aparat ima dosta stvari koje ga cine odlicnim aparatom i odvajaju od ostalih sva filozofija je u stalovanju detektora i prilagoditi izbor sonde terenu rezultati ne izostaju mnogi kazu da je njesra i to je tacno ako nije nastelovan do tancine ovaj detektor neradi nikako bacices ga posle 15 minuta ali kada savladas sve cake stelovanja dobijes zaista mocan aprat koji ce sa svim sondama odgovoriti bas svakom terenu sto slozices se nemogu ostali

ja prodajem garet 2500 gti e sad da sam to sto nisam trebalo bi da ga hvalim velicam lupam posto to tako ide kada neko nesto prodaje ovde napravi od njega spejs satl ....
ma jok neka hvala ostavljam to za ove druge profi prodavce samograditelje i madjionicare koji probaju detektor u vazduhu i detektuju dinar na 50 cm :-*
ja neumem da trazim novcice po vazduhu samo u zemnji detektore probam na terenu ne u kancelariji nedupliram mogucnosti nijednog aparata iz prostog razloga bas me zabole za sve detektore neraklamiram nikoga sto valja valja sto nevalja jbg sta cu ja

Odgovori
#35
Imam i ja jedan gti 2500 sa svim dodacima i mogu da se slozim da je caka u stelovanju i prilagodjavanju uslovima terena.Ako se nasteluje kako treba dubine su mu odlicne ako se ne nasteluje kako treba nece registrovati ni paru na zemlji a kamoli pod zemljom.Isto je i sa  dubinskim sistemom.Ako je prilagodjen terenu sa sondom od 32cm radice odlicno i sa dubincem i registrovati duboko mnogo mnogo dublje od tih  80 cm koje ste pominjali.To registruje  i mala sonda od 270mm  kada je aparat nastelovan kako treba.
Vredjanja na nacionalnoj osnovi je sramota i bruka  .Svuda ima i dobrih i losih ljudi  ,ljudi  sa osecajem za meru i onih bez  toga.Dok smo zivi imamo i sansu da se popravimo  i budemo bolji ljudi .I ko sto reko na moga kolegu lovdziju Kosca svi bi trebalo da drzimo prozor nasega uma otvorenim da bi imalo mesta gde da udje svez vazduh!

Odgovori
#36
APIS,
sve testove smo radili u drustvu vise tragace koji su uglavnom potpuno neutralni u smislu naklonosti prema detektorima,
sve mete smo snimili cisto da se vidi velicina istih,
i sve dubine koje su postizali detektori smo merili i naravno snimali
veruj mi da smo svi koji smo radili te testove potpuno normalni i bez zelje da bilo koji aparat forsiramo ili nipodnistavamo,
dubine gti 2500 sa svim sondama ukljucujuci i onu nazovi dubinsku nisu nista spektakularno u smislu da je taj aparat i ta sonda nesto posebno napredniji od drugih detektora. 
da me neko ne bi lose razumeo naglasicu ,
da ja ne kazem da je gti los aparat samo kazem da je moj utisak da nije nista posebno s obzirom na ulozeni novac.
Odgovori
#37
U pravu si Bane slazem se sa tobom  .Za te pare bi trebao da pruzi po meni mnogo vise .Nabudzen je  konplikovan za rad itd.Medjutim moze sa njime da se uradi posao  .Sto se tice  svadja nikada nisam palio vatru i uzivao u tudjoj nesreci pa necu ni sada    suvise sam mator da se toprv to ucim.Zna i meni da pregori licna ali sve redje verovatno to sve ide sa godinama.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)